| Okresný súd Žilina | |
| Spisová značka súdu: | 1K/8/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | OLAS, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36394653 |
| Adresa dlžníka: | Bytčianska 132, 01003 Žilina, SVK |
| Sudca: | JUDr. Gabriela Bargelová |
| Správca: | Buricová (S1509) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Predbežný |
| Dátum začatia konania: | 8.7.2025 |
| Dátum začatia procesu: | |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Finančné riaditeľstvo SR, Daňový úrad Žilina |
| IČO: | |
| Adresa: | Janka Kráľa 2 , 01001 Žilina |
| ID oznamu: | 1081450 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Žilina (kód: 131) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 1K/8/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 09.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 1K/8/2025 S1509 |
| Druh podania: | UKONCENIE_PRIESKUMU_POHLADAVOK |
| Správca ukončil prieskum pohľadávok | |