| Okresný súd Nitra | |
| Spisová značka súdu: | 32K/27/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Pumpa SK s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 52252256 |
| Adresa dlžníka: | Rusovská cesta 4009, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka, SVK |
| Sudca: | JUDr. Tatiana Muziková |
| Správca: | Origon Recovery Solutions, k. s. (S2082) |
| IČO správcu: | 55103821 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 1.1.2026 |
| Dátum začatia procesu: | 7.2.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Pumpa SK s.r.o. |
| IČO: | 52252256 |
| Adresa: | Rusovská cesta 4009, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka |
| ID oznamu: | 1081440 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Nitra (kód: 124) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 32K/27/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 09.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 32K/27/2025 S2082 |
| Druh podania: | OZNAMENIE_CISLA_BANKOVEHO_UCTU_PRE_POTREBY_POPIERANIA_POHLADAVOK |
| Origon Recovery Solutions, k.s., správca zapísaný v Zozname správcov vedenom Ministerstvom spravodlivosti SR, značka správcu: S 2082, správca konkurznej podstaty úpadcu: Pumpa SK s.r.o., sídlo Rusovská cesta 4009, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka, IČO: 52 252 256,, týmto v súlade s § 32 ods. 7 písm. b) zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii v znení neskorších predpisov oznamuje veriteľom, že preddavok na trovy konania o určenie popretej pohľadávky je možné skladať na nasledovný účet s číslom v tvare IBAN: SK42 1100 0000 00294714 1921, ktorý je vedený v Tatra banka, a.s. V zmysle ust. § 32 ods. 19 ZKR: Výška preddavku na trovy konania o určenie popretej pohľadávky sú 2 % (slovom dve percentá) zo sumy spornej pohľadávky a ak ide o popretie pohľadávky len čo do výšky, dve percentá zo sumy, v ktorej bola popretá, a to najmenej 350,- € a najviac 10.000,- €. Variabilným symbolom je číslo popretej pohľadávky zo zoznamu pohľadávok v Registri úpadcov. Origon Recovery Solutions, k.s. |
|