| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 25K/51/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | CSM Moto Factory, s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36856274 |
| Adresa dlžníka: | Hlavná 58, 92526 Boldog, SVK |
| Sudca: | JUDr. Patrik Hanúsek |
| Správca: | IR KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE,k.s. (S1436) |
| IČO správcu: | 36865265 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 21.8.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 6.2.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky |
| IČO: | 42499500 |
| Adresa: | Lazovná 63, 97401 Banská Bystrica |
| ID oznamu: | 1081432 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 25K/51/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 09.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 25K/51/2025 S1436 |
| Druh podania: | VYZVA_ZAHRANICNYM_VERITELOM_NA_PRIHLASENIE_POHLADAVOK |
| I R KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE, k. s., so sídlom kancelárie pre Bratislavský kraj: Mostová 6, 811 02 Bratislava, IČO: 36 865 265, zn. správcu S1436 ako správca úpadcu CSM Moto Factory, s.r.o., so sídlom: Hlavná 58, 925 26 Boldog, IČO: 36 856 274, v konkurznej veci vedenej pred Mestským súdom Bratislava III pod sp. zn. 25K/51/2025, týmto zverejňuje dňom 09.02.2026 oznámenie správcu - Výzva zahraničným veriteľom na prihlásenie pohľadávok – Výzva na prihlásenie pohľadávky. Je potrebné dodržiavať stanovené termíny! Summons to register claim. It is needed to keep the determined deadlines! Predmetné oznámenie tvorí prílohu tohto oznamu. | |