| Okresný súd Žilina | |
| Spisová značka súdu: | 4K/4/2016 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Lukáš Kučes |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 20.11.1991 |
| Adresa dlžníka: | Lerchenfelder strasse 70/72 , 01080 Wien, AUT |
| Sudca: | JUDr. Jaroslav Macek LL.M. |
| Správca: | BMK Konkurz, k.s. (S1315) |
| IČO správcu: | 44434774 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 1.6.2016 |
| Dátum začatia procesu: | 14.6.2016 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | BMK Konkurz, k.s. |
| IČO: | 44434774 |
| Adresa: | A. Kmeťa 19 , 01001 Žilina |
| ID oznamu: | 1081424 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Žilina (kód: 131) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 4K/4/2016 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 09.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 4K/4/2016 S1315 |
| Druh podania: | ZVEREJNENIE_NAVRHU_KONECNEHO_VYTAZKU_ZO_VSEOEBCNEJ_PODSTATY |
| Na základe uznesenia Okresného súdu Žilina p. zn. 4K/4/2016 bol vyhlásený konkurz na majetok fyzickej osoby – Lukáš Kučes, ul.SNP 446, 013 25 Stráňavy, zároveň bola spoločnost BMK konkurz,k.s. týmto uznesením ustanovená za správcu vyššie uvedeného dlžníka. Predmetné uznesenie bolo zverejnené v Obchodnom vestníku . Výťažok získaný speňažením všeobecnej konkurznej podstaty celkovo: 2 110 Eur. náklady konkurzu:109,50 eur( odmena správcu, vedľajšie výdavky) Peňažné prostriedky určené na uspokojenie veriteľov : 2004,50 Eur. |
|