| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 21K/57/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | MODRÍ - ES |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 55393543 |
| Adresa dlžníka: | Trnavská cesta 37, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, SVK |
| Sudca: | JUDr. Natália Gabrišová Lendvorská |
| Správca: | IR KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE,k.s. (S1436) |
| IČO správcu: | 36865265 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 17.10.2024 |
| Dátum začatia procesu: | 12.2.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | IDEAMEDIA s. r. o. |
| IČO: | 35748133 |
| Adresa: | Majerníkova 8, 84105 Bratislava |
| ID oznamu: | 1081419 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 21K/57/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 09.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 21K/57/2024 S1436 |
| Druh podania: | OZNAMENIE_O_ZOSTAVENI_ZOZNAMU_POHLADAVOK_PROTI_PODSTATE_A_ZAMERE_ZOSTAVIT_ROZVRH_ZO_VSEOBECNEJ_PODSTATY |
| I R KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE, k. s., so sídlom kancelárie Mostová 6, 811 02 Bratislava, IČO: 36 865 265, zn. správcu S1436 ako správca úpadcu MODRÍ - ES, so sídlom Trnavská cesta 37, 831 04 Bratislava-Nové Mesto, IČO: 55 393 543, v konkurznej veci vedenej pred Mestským súdom Bratislava III pod sp. zn. 21K/57/2024, týmto zverejňuje - Oznámenie o zostavení zoznamu pohľadávok proti všeobecnej podstate a zámere zostaviť konečný rozvrh výťažku zo všeobecnej podstaty – dňom 09.02.2026. Predmetné oznámenie tvorí prílohu tohto oznamu. | |