| Mestský súd Košice | |
| Spisová značka súdu: | 95K/11/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | KON TIKI, a.s. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 46501461 |
| Adresa dlžníka: | Slovenskej jednoty 33, 04001 Košice, SVK |
| Sudca: | JUDr. Michaela Doňáková |
| Správca: | Schwartzová (S1286) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 18.9.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 16.12.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky |
| IČO: | 42499500 |
| Adresa: | Lazovná 63, 97401 Banská Bystrica |
| ID oznamu: | 1081413 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Košice (kód: 148) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 95K/11/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 09.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 95K/11/2025 S1286 |
| Druh podania: | Oznam o zvolaní schôdze veriteľov |
| Ing. Zuzana Baumöhl Schwartzová, PhD., so sídlom kancelárie Vojenská 12, 040 01 Košice ako správca úpadcu KON TIKI, a.s., so sídlom: Slovenskej jednoty 33, 040 01 Košice, IČO: 46 501 461 podľa ust. § 34 ods. 1 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii v znení neskorších predpisov zvoláva prvú schôdzu veriteľov, ktorá sa uskutoční dňa 09. apríla 2026 (štvrtok) o 13,00 hod. na adrese Moldavská 8/B, 6. poschodie, zasadačka. Predmet rokovania prvej schôdze veriteľov: 1. Prezentácia, otvorenie 2. Správa o činnosti správcu a stave konkurzného konania 3. Rozhodovanie o výmene správcu podľa (§ 36 ZKR) 4. Voľba veriteľského výboru(§ 37 ZKR) 5. Rôzne, záver. Právo zúčastniť sa na schôdzi veriteľov má každý veriteľ prihlásenej pohľadávky. Veritelia sa pri prezentácii musia preukázať dokladom totožnosti resp. výpisom z Obchodného registra. Splnomocnení zástupcovia veriteľov aj plnou mocou. |
|