| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | B1-6K/9/2008 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Peter Šulek |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 8.2.1974 |
| Adresa dlžníka: | Sibírska 1614/32, 84105 Bratislava-Nové Mesto, SVK |
| Sudca: | JUDr. Ing. Nikola Kosman |
| Správca: | Puskailer (S1172) |
| IČO správcu: | |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 16.5.2008 |
| Navrhovateľ: | |
| Meno a priezvisko: | Peter Šulek |
| Dátum narodenia: | 8.2.1974 |
| Adresa: | Sibírska 1614/32, 84105 Bratislava-Nové Mesto |
| ID oznamu: | 1081392 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | B1-6K/9/2008 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 08.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | B1-6K/9/2008 S1172 |
| Druh podania: | OZNAMENIE_O_ZOSTAVENI_ZOZNAMU_POHLADAVOK_PROTI_PODSTATE_A_ZAMERE_ZOSTAVIT_ROZVRH_ZO_VSEOBECNEJ_PODSTATY |
| Oznam o zostavení zoznamu pohľadávok proti všeobecnej podstate a o zámere zostaviť konečný rozvrh výťažku zo všeobecnej podstaty. JUDr. Juraj Puskailer, správca úpadcu: Peter Šulek, narodený 08.02.1974, bytom Jamnického 18, 841 05 Bratislava, IČO: 32 079 34, v konkurznom konaní vedenom na Mestskom súde Bratislava III, pod spis. zn.: B1-6K/9/2008, v súlade s ust. § 96 ods. 2 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii v znení neskorších právnych predpisov (ďalej len „ZKR") oznamuje zostavenie zoznamu pohľadávok proti všeobecnej podstate, ktoré boli alebo majú byť uspokojené z výťažku zaradeného do všeobecnej podstaty, a súčasne oznamuje zámer zostaviť konečný rozvrh výťažku zo všeobecnej podstaty. Poučenie /§ 96 ods. 3 a 4 ZKR/: Veriteľský výbor, dotknutý veriteľ a každý, kto tvrdí, že je veriteľom pohľadávky proti podstate, je oprávnený do 30 dní od zverejnenia oznamu o zostavení zoznamu pohľadávok proti podstate do neho nahliadnuť a podaním na predpísanom tlačive namietnuť u správcu poradie pohľadávky proti podstate. Námietka musí byť podaná včas u správcu na predpísanom tlačive a musí byť odôvodnená, inak sa na ňu neprihliada. Námietkou poradia pohľadávky proti podstate sa rozumie aj námietka, že pohľadávka proti podstate nie je zaradená do zoznamu alebo že nemá byť zaradená do zoznamu alebo že má byť zaradená do zoznamu v inom rozsahu, ako v rozsahu určenom správcom. JUDr. Juraj Puskailer, správca. |
|