| Okresný súd Prešov | |
| Spisová značka súdu: | 2K/31/2022 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Royal Brabest Capital, a.s. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36826987 |
| Adresa dlžníka: | Sobotské námestie 1733/12, 05801 Poprad, SVK |
| Sudca: | JUDr. Tomáš Novák |
| Správca: | Origon Recovery Solutions, k. s. (S2082) |
| IČO správcu: | 55103821 |
| Dátum začatia konania: | 30.12.2022 |
| Dátum začatia procesu: | 13.12.2023 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Effective CarService s.r.o. |
| IČO: | 48031933 |
| Adresa: | Vajnorská 103/a, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto |
| ID oznamu: | 1081369 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Prešov (kód: 156) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 2K/31/2022 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 06.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 2K/31/2022 S2082 |
| Druh podania: | OZNAMENIE_O_ZOSTAVENI_ZOZNAMU_POHLADAVOK_PROTI_PODSTATE_A_ZAMERE_ZOSTAVIT_ROZVRH_Z_ODDELENEJ_PODSTATY |
| Správca úpadcu Royal Brabest Capital, a.s. v konkurze, v zmysle § 96 ods. 2 zákona č. 7/2005 Z.z. o konkurze a reštrukturalizácii (ďalej len ,,ZKR") oznamuje zostavenie zoznamu pohľadávok proti oddelenej podstate veriteľa DORADO HOLDING a.s., so sídlom Mostová 2 811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, IČO 50577794, ktoré boli alebo majú byť uspokojené z výťažku zaradeného do oddelenej podstaty a zároveň oznamuje svoj zámer zostaviť čiastkový rozvrh výťažku z oddelenej podstaty dotknutého veriteľa. Poučenie v zmysle § 96 ods. 3 ZKR: Veriteľský výbor, dotknutý zabezpečený veriteľ a každý, kto tvrdí, že je veriteľom pohľadávky proti podstate, je oprávnený do 30 dní od zverejnenia oznamu o zostavení zoznamu pohľadávok proti podstate do neho nahliadnuť a podaním na predpísanom tlačive namietnuť u správcu poradie pohľadávky proti podstate. Námietka musí byť podaná včas u správcu na predpísanom tlačive a musí byť vždy odôvodnená, inak sa na ňu neprihliada. Dátum: 06.02.2026 Origon Recovery Solutions, k.s., správca úpadcu |
|