| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 24K/19/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Hunan Trade, a. s. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 50085981 |
| Adresa dlžníka: | Mariánska 2, 811 08 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SVK |
| Sudca: | JUDr. Lenka Čadanová |
| Správca: | Benčura (S130) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 4.9.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 4.2.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky |
| IČO: | 42499500 |
| Adresa: | Lazovná 63, 97401 Banská Bystrica |
| ID oznamu: | 1081309 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 24K/19/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 06.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 24K/19/2025 S130 |
| Druh podania: | Iné zverejnenie |
| JUDr. Ján Benčura, správca dlžníka Hunan Trade, a. s. (IČO: 50 085 981) so sídlom Mariánska 2, 811 08 Bratislava, v zmysle § 74 ods. 1, 2 zákona č. 7/2005 Z. z. v spojení s § 21 ods. 1, 2 o konkurze a reštrukturalizácii (ďalej len ZKR) žiada dlžníka a jeho štatutárne orgány o nasledovnú súčinnosť: Správca žiada predložiť: 1. Zoznam záväzkov, 2. Zoznam majetku, 3. Zoznam spriaznených osôb, 4. Zoznam všetkých svojich bankových účtov s prehľadom zostatkov v čase začatia konkurzného konania, t.j. ku dňu 04.09.2025, a v čase vyhlásenia konkurzu, 5. Informáciu o stave hotovosti v čase začatia konkurzného konania t.j. ku dňu 04.09.2025 a v čase vyhlásenia konkurzu, 6. Zoznam pohľadávok, pri ktorých možno s odbornou starostlivosťou predpokladať, že budú uhradené, 7. Hlavnú knihu – stav hotovosti a stav pokladne, 8. Poslednú riadnu individuálnu závierku. V zmysle § 21 ods. 2 ZKR „ak zoznam záväzkov dlžníka, zoznam spriaznených osôb a zoznam majetku dlžníka, nebol súčasťou návrhu na vyhlásenie konkurzu, dlžník je povinný najneskôr do 15 dní od ustanovenia správcu zostaviť a odovzdať tieto zoznamy správcovi. Zoznam majetku, zoznam spriaznených osôb a zoznam záväzkov je dlžník povinný podpísať a výslovne v nich uviesť, že všetky uvedené údaje sú pravdivé a úplné“. Lehota: 19.02.2026 Miesto: elektronická schránka správcu |
|