| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 21K/27/2023 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | MIRO Trade, s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 45645191 |
| Adresa dlžníka: | Svätovavrinecká 13920/10, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, SVK |
| Sudca: | JUDr. Ing. Nikola Kosman |
| Správca: | Mgr. Martin Hanáček (S1906) |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 4.10.2023 |
| Dátum začatia procesu: | 5.10.2024 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | MIRO Trade, s. r. o. |
| IČO: | 45645191 |
| Adresa: | Svätovavrinecká 13920/10, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto |
| ID oznamu: | 1081281 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 21K/27/2023 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 06.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 21K/27/2023 S1906 |
| Druh podania: | Oznam o zvolaní schôdze veriteľov |
| Mgr. Martin Hanáček, sídlo správcu: Záhradnícka 41, 821 08 Bratislava, ako správca v konkurze dlžníka MIRO Trade, s.r.o., so sídlom: Svätovavrinecká 13920/10, 831 01 Bratislava, IČO: 45 645 191, § 34 ods. 1 zákona č.7/2005 Z.z. o konkurze a reštrukturalizácii v znení neskorších predpisov zvoláva schôdzu veriteľov, ktorá sa bude konať 26.02.2026 o 09:15 hod. na Záhradníckej 41, 821 08 Bratislava. Prezentácia prítomných veriteľov bude od 9:00 hod. Program schôdze veriteľov: 1. Otvorenie schôdze veriteľov 2. Správa o činnosti správcu o stave konkurzného konania 3. Voľba zástupcu veriteľov 4. Hlasovanie schôdze veriteľov o výmene správcu 5. Rôzne 6. Záver schôdze veriteľov Pri prezentácii veritelia - fyzické osoby predložia platný doklad totožnosti a veritelia - právnické osoby predložia originál aktuálneho výpisu z Obchodného registra (prípadne iného registra, ak sa nezapisujú do Obchodného registra) spolu s platným dokladom totožnosti štatutárneho zástupcu. Zástupcovia veriteľov predložia splnomocnenie, prípadne poverenie na zastupovanie veriteľa spolu s platným dokladom totožnosti. Mgr. Martin Hanáček správca |
|