| Okresný súd Prešov | |
| Spisová značka súdu: | 5K/14/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | BEMACO SK, a.s. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 47021322 |
| Adresa dlžníka: | Radlinského 13, 08001 Prešov, SVK |
| Sudca: | Mgr. Alena Paveleková |
| Správca: | UBC 2020, k.s. (S2009) |
| IČO správcu: | 53151135 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 6.8.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 16.10.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky |
| IČO: | 42499500 |
| Adresa: | Lazovná 63, 97401 Banská Bystrica |
| ID oznamu: | 1081277 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Prešov (kód: 156) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 5K/14/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 06.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 5K/14/2025 S2009 |
| Druh podania: | ZAPISNICA_ZO_SCHODZE_VERITELOV |
| V právnej veci vyhláseného konkurzu Uznesením Okresného súdu Prešov, sp. zn. 5K/14/2025 zo dňa 15.10.2025, ktoré bolo uverejnené v Insolvenčnom registri (OV 1/1) dňa 15.10.2025 na majetok dlžníka: BEMACO SK, a. s., so sídlom Radlinského 13, 080 01 Prešov, IČO: 47 021 322, Správca zverejňuje zápisnicu z konania 1. schôdze veriteľov konanej dňa 05.02.2026. | |