| Okresný súd Banská Bystrica | |
| Spisová značka súdu: | 2K/3/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | KoHa pro s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 47051141 |
| Adresa dlžníka: | Zvolenská cesta 63/B, 97405 Banská Bystrica, SVK |
| Sudca: | Mgr. Zuzana Antalová |
| Správca: | Pataj (S1540) |
| IČO správcu: | |
| Dátum začatia konania: | 6.6.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 23.9.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Gabriel Antal |
| IČO: | |
| Adresa: | Karpatská 3256/15 , 05801 Poprad |
| ID oznamu: | 1081268 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Banská Bystrica (kód: 139) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 2K/3/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 06.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 2K/3/2025 S1540 |
| Druh podania: | ZAPISNICA_ZO_SCHODZE_VERITELOV |
| Zápisnica z druhej schôdze konkurzných veriteľov JUDr. Marián Pataj, správca |
|