| Okresný súd Žilina | |
| Spisová značka súdu: | 10K/10/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Excite s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 46499989 |
| Adresa dlžníka: | Michalská 1356/17, 03901 Turčianske Teplice, SVK |
| Sudca: | JUDr. Andrea Gulčiková |
| Správca: | Šperková (S1522) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 12.12.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 17.12.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Mgr. Andrea Šperková |
| IČO: | 48485357 |
| Adresa: | Andreja Hlinku 3118 , 02201 Čadca |
| ID oznamu: | 1081266 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Žilina (kód: 131) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 10K/10/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 06.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 10K/10/2025 S1522 |
| Druh podania: | UKONCENIE_PRIHLASOVANIA_POHLADAVOK |
| Správca ukončil prihlasovanie pohľadávok | |