| Okresný súd Prešov | |
| Spisová značka súdu: | 1K/50/2015 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Marcel Roth |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 1.10.1989 |
| Adresa dlžníka: | Pod lesom 1429/9, 06001 Kežmarok |
| Sudca: | JUDr. Štefan Tomašovský |
| Správca: | Rychnavský (S816) |
| IČO správcu: | |
| Dátum začatia konania: | 20.6.2015 |
| Dátum začatia procesu: | 27.6.2015 |
| Navrhovateľ: | |
| Meno a priezvisko: | Marcel Roth |
| Dátum narodenia: | 1.10.1989 |
| Adresa: | Pod lesom 1429/9, 06001 Kežmarok |
| ID oznamu: | 1081240 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Prešov (kód: 156) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 1K/50/2015 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 06.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 1K/50/2015 S816 |
| Druh podania: | DOPLNENIE_SUPISU_VSEOBECNEJ_PODSTATY_O_NOVU_SUPISOVU_ZLOZKU_MAJETKU |
| Typ: iná majetková hodnota Popis: zrážky zo mzdy úpadcu za obdobie - december 2025 ............................................. 3.000,00 € Spolu:....................................................................... 3.000,00 € |
|