| Okresný súd Prešov | |
| Spisová značka súdu: | 5K/15/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | BUKÓZA HOLDING, a.s. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36450847 |
| Adresa dlžníka: | Hencovská 2073, 09302 Hencovce, SVK |
| Sudca: | Mgr. Alena Paveleková |
| Správca: | RK Správca, k. s. (S1759) |
| IČO správcu: | 47257041 |
| Dátum začatia konania: | 9.1.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 19.3.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Union zdravotná poisťovňa, a.s. |
| IČO: | 36284831 |
| Adresa: | Karadžičova 10, 81453 Bratislava |
| ID oznamu: | 1081232 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Prešov (kód: 156) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 5K/15/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 06.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 5K/15/2024 S1759 |
| Druh podania: | Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru |
| RK Správca, k.s., so sídlom kancelárie pre Prešovský kraj: Slánska 20/A, 080 06 Prešov, Slovenská republika, IČO: 47 257 041, zn. správcu S1759 ako správca úpadcu: BUKÓZA HOLDING, a.s. v konkurze, so sídlom Hencovská 2073, 093 02 Hencovce, IČO: 36 450 847, v konkurznej veci vedenej pred Okresným súdom Prešov pod sp. zn. 5K/15/2024, týmto zverejňuje zápisnicu zo zasadnutia veriteľského výboru uskutočneného dňa 04.02.2026. Predmetná zápisnica tvorí prílohu tohto oznamu. | |