| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 21K/75/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | ACS BIOMASA, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 44976283 |
| Adresa dlžníka: | Staré Grunty 7A, 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, SVK |
| Sudca: | JUDr. Ing. Nikola Kosman |
| Správca: | () |
| Dátum začatia konania: | 11.2.2025 |
| Dátum začatia procesu: | |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Groszmann Co., s. r. o. |
| IČO: | 55205895 |
| Adresa: | Kováčska 53, 04001 Košice - mestská časť Staré Mesto |
| ID oznamu: | 1081211 |
| Typ oznamu: | Oznam súdu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 21K/75/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 06.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Druh textu: | Oznam |
| Text oznamu: | Spisová značka: 21K/75/2024 Oznámenie o termíne pojednávania Mestský súd Bratislava III v právnej veci navrhovateľa - veriteľa: RYG Investments s.r.o., so sídlom: Trstínska 11, 841 06 Bratislava, IČO: 50 408 003, o návrhu na vyhlásenie konkurzu na majetok dlžníka: ACS BIOMASA, s.r.o., so sídlom: Staré Grunty 7A, 841 04 Bratislava, IČO: 44 976 28, takto upovedomuje veriteľov uvedených v návrhu: 1. S-Wood s.r.o., so sídlom: Záhradná 503/120, 972 46 Čereňanz, IČO: 36 845 698 2. Finančná správa SR zast. Finančné riaditeľstvo SR, so sídlom: Lazovná ulica č. 63, 974 01 Banská Bystrica, 3. Ascendum Stavebné stroje Slovensko s.r.o., so sídlom: Dialničná cesta 4344, 903 01 Senec, IČO: 31 357 083 4. BRQ Czech, a.s.., so sídlom V celnici 1031/4 Nové Město, 110 00 Praha 1, IČO: 03 536 289 5. EC- Europe Consulting, s.r.o., so sídlom Hraničná 2, 040 01 Košice, IČO: 46 480 986 o určení termínu pojednávania a zároveň predvoláva PZ navrhovateľa: CORVIN LEGAL s.r.o., advokátska kancelária, so sídlom Skladná 1/A, 04001 Košice - mestská časť Juh, IČO: 55 205 895 a PZ dlžníka: outcome legal s. r. o., so sídlom Mostová 6, 811 02 Bratislava, IČO: 51 018 128 na pojednávanie určené na deň: 30.03.2026 o 10:00 hod. ------------------------------------------------- na Mestskom súde Bratislava III, Jarabinková 2/A, Bratislava, miestnosť č. 1 Účasť veriteľov na pojednávaní nie je povinná. |