| Okresný súd Banská Bystrica | |
| Spisová značka súdu: | 3K/5/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Edison - Electric s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 52882187 |
| Adresa dlžníka: | ul. 29. augusta 1524/24, 97401 Banská Bystrica, SVK |
| Sudca: | JUDr. Dominika Vavreková, LL.M. |
| Správca: | KASATKIN Recovery, k.s. (S1812) |
| IČO správcu: | 50382888 |
| Dátum začatia konania: | 15.7.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 24.10.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | KOVOTIP, s.r.o. |
| IČO: | 46054723 |
| Adresa: | 34, 08212 Fulianka |
| ID oznamu: | 1081171 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Banská Bystrica (kód: 139) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 3K/5/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 05.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 3K/5/2025 S1812 |
| Druh podania: | Iné zverejnenie |
| KASATKIN Recovery, k. s., S1812, IČO: 50382888, správca úpadcu - Edison - Electric s. r. o. so sídlom ul. 29. augusta 1524/24, 974 01 Banská Bystrica, IČO: 52 882 187, týmto oznamuje, že došlo k duplicitnému načítaniu pohľadávok od veriteľa - Finančné riaditeľstvo SR, Daňový úrad Banská Bystrica, so sídlom Nová 6005/13, 974 04 Banská Bystrica, Okres Banská Bystrica, Slovenská republika, IČO: 424995000016. V súčasnosti správca aktívne komunikuje s Ministerstvom spravodlivosti SR a s vývojármi systému Replik na zistení príčiny duplicitného zapísania pohľadávok a následne na odstránení problému. Po odstránení duplicitných pohľadávok v konkurznom konaní bude prihlásených 23 pohľadávok v prospech 7 veriteľov v celkovej výške 129 663,19 Eur. |
|