| Mestský súd Košice | |
| Spisová značka súdu: | 26K/7/2020 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | ALKON KOŠICE a.s. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36576433 |
| Adresa dlžníka: | Slovenská 16, 04001 Košice, SVK |
| Sudca: | JUDr. Róbert Zsiga |
| Správca: | Areko Group, k. s. (S1689) |
| IČO správcu: | 47632836 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 7.8.2020 |
| Dátum začatia procesu: | 19.8.2020 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | ALKON KOŠICE a.s. |
| IČO: | 36576433 |
| Adresa: | Slovenská 16, 04001 Košice |
| ID oznamu: | 1081166 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Košice (kód: 148) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 26K/7/2020 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 05.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 26K/7/2020 S1689 |
| Druh podania: | DOPLNENIE_SUPISU_VSEOBECNEJ_PODSTATY_O_NOVU_SUPISOVU_ZLOZKU_MAJETKU |
| č. súpis. zložky Popis Približný rok výroby Stav opotrebovanosti Deň zapísania majetku do podstaty Dôvod zapísania majetku do súpisu Súpisová hodnota č. súpis. zložky Popis Približný rok výroby Stav opotrebovanosti 203. 7ks radových garáži Slovenská, Košice – Sever bez súpisného čísla 5032/13 bez evidencie na LV 1/1 - Určí ZP 05.02.2026 § 67 ods. 1 písm. a) ZKR č. súpis. zložky Popis Približný rok výroby Stav opotrebovanosti Deň zapísania majetku do podstaty Dôvod zapísania majetku do súpisu Súpisová hodnota 204. Oplotenie areálu Neznámy Neznámy 05.02.2026 § 67 ods.1 a) ZKR 1000,-EUR Poznámka podľa § 78 ods. 1 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii v platnom znení k spornému zápisu: Dôvod zápisu majetku do súpisu všeobecnej podstaty úpadcu, ktorý patrí tretej osobe, je ten, že táto osoba nadobudla majetok na základe neučinného právneho úkonu. Osoba, v prospech ktorej sporný zápis svedčí: ALKON REAL s.r.o., so sídlom Slovenská 16, 040 01 Košice, IČO: 44 777 922. |
|