| Okresný súd Nitra | |
| Spisová značka súdu: | 32K/9/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Jozef Karas |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 14.12.1977 |
| Adresa dlžníka: | Obrancov Mieru 2005/14, 96653 Zlaté Moravce, SVK |
| Sudca: | JUDr. Tatiana Muziková |
| Správca: | Nagy (S1410) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 1.5.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 20.11.2025 |
| ID oznamu: | 1081156 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Nitra (kód: 124) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 32K/9/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 05.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 32K/9/2025 S1410 |
| Druh podania: | UKONCENIE_PRIESKUMU_POHLADAVOK |
| Správca ukončil prieskum pohľadávok | |