| Okresný súd Banská Bystrica | |
| Spisová značka súdu: | 1K/14/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Oto Brozman s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 47808390 |
| Adresa dlžníka: | Štúrova 904/27, 977 01 Brezno, SVK |
| Sudca: | Ing. Mgr. Zuzana Dinková |
| Správca: | Holúbek (S1253) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 17.12.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 4.2.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Oto Brozman s.r.o. |
| IČO: | 47808390 |
| Adresa: | Štúrova 904/27, 977 01 Brezno |
| ID oznamu: | 1080736 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Banská Bystrica (kód: 139) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 1K/14/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 05.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 1K/14/2025 S1253 |
| Druh podania: | Oznam o tom kde a kedy možno nahliadať do spisu |
| Ustanovený správca oznamuje, že do správcovského spisu vedeného vo vyššie uvedenom konaní je možné nahliadať v kancelárii správcu: Ing. Marián Holúbek, správca, Cikkerova 5, 974 01 Banská Bystrica, a to v pracovných dňoch od 8.00 do 12.00 hod. a od 13.00 do 15.00 hod. Termín nahliadnutia do spisu si je potrebné vopred dohodnúť písomne na uvedenej adrese alebo emailom na holubekm@gmail.com. Ing. Marián Holúbek, správca |
|