| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 24K/19/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Hunan Trade, a. s. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 50085981 |
| Adresa dlžníka: | Mariánska 2, 811 08 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SVK |
| Sudca: | JUDr. Lenka Čadanová |
| Správca: | Benčura (S130) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 4.9.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 4.2.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky |
| IČO: | 42499500 |
| Adresa: | Lazovná 63, 97401 Banská Bystrica |
| ID oznamu: | 1081093 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 24K/19/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 05.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 24K/19/2025 S130 |
| Druh podania: | OZNAMENIE_CISLA_BANKOVEHO_UCTU_PRE_POTREBY_POPIERANIA_POHLADAVOK |
| JUDr. Ján Benčura, správca dlžníka Hunan Trade, a. s. (IČO: 50 085 981) so sídlom Mariánska 2, 811 08 Bratislava, Slovenská republika, vo veci vedenej Mestským súdom Bratislava III, pod sp. zn: 24K/19/2025 týmto oznamuje účastníkom konania číslo účtu, na ktorý možno zložiť preddavok podľa § 32 ods. 7 a 11 zákona č. 7/2005 Z.z. o konkurze a reštrukturalizácii v znení neskorších predpisov (ďalej ZKR). Účet pre uvedený účel je vedený v Slovenská sporiteľňa, a. s. Bratislava IBAN: SK86 0900 0000 0000 1158 1322; V zmysle ust. § 32 ods. 7 ZKR popretie pohľadávky veriteľom je účinné, ak: a) bolo podané na predpísanom tlačive a b) na bankový účet správcu v banke bol zložený preddavok na trovy konania podľa § 32 ods. 19 ZKR s uvedením čísla pohľadávky zo zoznamu pohľadávok ako variabilného symbolu. |
|