| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 24K/19/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Hunan Trade, a. s. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 50085981 |
| Adresa dlžníka: | Mariánska 2, 811 08 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SVK |
| Sudca: | JUDr. Lenka Čadanová |
| Správca: | Benčura (S130) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 4.9.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 4.2.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky |
| IČO: | 42499500 |
| Adresa: | Lazovná 63, 97401 Banská Bystrica |
| ID oznamu: | 1081091 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 24K/19/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 05.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 24K/19/2025 S130 |
| Druh podania: | Oznam o tom kde a kedy možno nahliadať do spisu |
| JUDr. Ján Benčura, správca dlžníka Hunan Trade, a. s. (IČO: 50 085 981) so sídlom Mariánska 2, 811 08 Bratislava, oznamuje účastníkom konania, že do správcovského spisu je možné nahliadať v kancelárii správcu na adrese Záhradnícka 41 (prízemie), 821 08 Bratislava, a to v úradných hodinách počas pracovných dní v čase od 09,00 hod. do 11,00 hod. a od 13,00 hod. do 15,00 hod. Termín je vhodné vopred dohodnúť telefonicky na tel. č. +421-2-5556-4218, mob. č. 0918-788-811, resp. e-mailom na: jan.bencura @advokatjb.onmicrosoft.com; | |