| Okresný súd Prešov | |
| Spisová značka súdu: | 2K/18/2021 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | STAVEX, spol. s r.o. Snina |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 31726682 |
| Adresa dlžníka: | Partizánska 1057/21, 06901 Snina, SVK |
| Sudca: | JUDr. Tomáš Novák |
| Správca: | Čepčeková (S1308) |
| IČO správcu: | |
| Dátum začatia konania: | 22.1.2022 |
| Dátum začatia procesu: | 16.3.2022 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | STAVEX, spol. s r.o. Snina |
| IČO: | 31726682 |
| Adresa: | Partizánska 1057/21, 06901 Snina |
| ID oznamu: | 1081064 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Prešov (kód: 156) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 2K/18/2021 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 05.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 2K/18/2021 S1308 |
| Druh podania: | Iné zverejnenie |
| Okresný súd v Prešove uznesením sp. zn. 2K/18/2021 zo dňa 09.03.2022 zverejneným v Obchodnom vestníku č. 51/2022 zo dňa 15.03.2022 vyhlásil konkurz na majetok dlžníka STAVEX, spol. s.r.o. Snina, so sídlom Partizánska 1057/21, Snina 069 01, IČO:31 726 682. Správca týmto zverejňuje zmenu súpisovej hodnoty súpisovej zložky majetku všeobecnej podstaty, ktorá súpisová zložka majetku bola zapísaná do súpisu všeobecnej podstaty, ktorý bol zverejnený v Obchodnom vestníku č. 92/2022 zo dňa 13.05.2022. Peňažná pohľadávka: voči Ing. Štefan Harmaňoš, bytom Česká 2626/7, 069 01 Snina pôvodne vo výške 120000,- Eur po doručení znaleckého posudku ÚSI Žilinskej univerzity, ul. 1. mája 32, 010 01 Žilina č. 86/2024 za obdobie od rokov 2018 - 2020 vo výške 39318,26,- Eur , právny dôvod: neoprávnený prevod finančných prostriedkov. Spoluvlastnícky podiel dlžníka 1/1. JUDr. Jana Čepčeková, správca |
|