| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 22K/4/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Gold-Plus Company, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 45421803 |
| Adresa dlžníka: | Bohrova 1, 85101 Bratislava, SVK |
| Sudca: | JUDr. Ing. Nikola Kosman |
| Správca: | Bugáň (S1238) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 5.4.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 15.4.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Gold-Plus Company, s.r.o. |
| IČO: | 45421803 |
| Adresa: | Bohrova 1, 85101 Bratislava |
| ID oznamu: | 1081062 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 22K/4/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 05.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 22K/4/2025 S1238 |
| Druh podania: | OZNAMENIA_SUVISIACE_SO_SPENAZOVANIM_MAJETKU_PODLIEHAJUCEHO_KONKURZU |
| Oznam o vyhlásení 3. kola ponukového konania na speňaženie hnuteľného majetku úpadcu_doplnenie pdf súboru s podmienkami | |