| Okresný súd Banská Bystrica | |
| Spisová značka súdu: | 1K/5/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Gemermilk rs, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 31592848 |
| Adresa dlžníka: | Bélu Bartóka 41, 97901 Rimavská Sobota, SVK |
| Sudca: | Ing. Mgr. Zuzana Dinková |
| Správca: | LEGES Recovery k.s. (S1751) |
| IČO správcu: | 47982586 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 17.6.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 18.9.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Gemermilk rs, s.r.o. |
| IČO: | 31592848 |
| Adresa: | Bélu Bartóka 41, 97901 Rimavská Sobota |
| ID oznamu: | 1081047 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Banská Bystrica (kód: 139) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 1K/5/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 05.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 1K/5/2025 S1751 |
| Druh podania: | DOPLNENIE_SUPISU_ODDELENEJ_PODSTATY_O_NOVU_SUPISOVU_ZLOZKU_MAJETKU |
| LEGES Recovery k.s., správca konkurznej podstaty úpadcu: Gemermilk rs, s.r.o., so sídlom Doležalova 15C, 821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov, IČO: 31 592 848, v zmysle ustanovenia § 69 zákona 7/2005 Z. z. zákon o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov doplnil súpis majetku oddelenej podstaty o nové súpisové zložky majetku prihlásenia zabezpečeného veriteľa Užík Ľubomír, Ing., trvale bytom E. Putru 3431, 97901 Rimavská Sobota. Správca súpis majetku oddelenej podstaty zverejnil v Registri predinsolvenčných, likvidačných a insolvenčných konaní dňa 05.02.2026. | |