| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | B1-33K/61/2022 |
| Typ konania: | MALYKONKURZ |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | UANOD s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 47463147 |
| Adresa dlžníka: | Vlčkova 31, 811 04 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SVK |
| Sudca: | JUDr. Lenka Čadanová |
| Správca: | Ing. Boris Čirik (S1822) |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 2.12.2022 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | UANOD s.r.o. |
| IČO: | 47463147 |
| Adresa: | Vlčkova 31, 811 04 Bratislava - mestská časť Staré Mesto |
| ID oznamu: | 1081035 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | B1-33K/61/2022 |
| Typ konania: | Malý konkurz |
| Dátum vydania: | 05.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | B1-33K/61/2022 S1822 |
| Druh podania: | OZNAM_O_ZRUSENI_KONKURZU_Z_DOVODU_ZE_KONKURZNA_PODSTATA_NEPOKRYJE_NAKLADY_KONKURZU |
| Ing. Boris Čirik, so sídlom kancelárie Skalná 7622/9, 811 01 Bratislava, zapísaný v Zozname správcov vedenom Ministerstvom spravodlivosti SR, značka správcu: S1822, správca konkurznej podstaty úpadcu: UANOD s.r.o., so sídlom Vlčkova 31, 811 04 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, IČO: 47 463 147 v konkurznom konaní vedenom na Mestskom súde Bratislava III, pod sp. zn. B1-33K/61/2022 v zmysle ustanovenia § 106h v spojení s ustanovením § 167v ods. 1 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácií a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len ,,ZKR“) oznamuje, že konkurz sa zrušuje z dôvodu, že konkurzná podstata nepokryje náklady konkurzu. Podľa § 167v ods. 1 ZKR „Správca bez zbytočného odkladu, po splnení rozvrhu výťažku alebo po tom, čo zistí, že konkurzná podstata nepokryje náklady konkurzu, oznámi v Obchodnom vestníku, že konkurz sa končí. Takéto oznámenie však správca neuskutoční skôr, ako uplynie základná prihlasovacia lehota, a ak niektorý z veriteľov uhradil zálohu na trovy šetrení podľa § 166i ods. 2, nie skôr, ako takéto šetrenia uskutočnil. Oznámením v Obchodnom vestníku sa konkurz zrušuje.“ Zverejnením tohto oznámenia v Obchodnom vestníku sa malý konkurz vedený na majetok úpadcu UANOD s.r.o., so sídlom Vlčkova 31, 811 04 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, IČO: 47 463 147 v súlade s ustanovením § 167v ods. 1 ZKR zrušuje. Zrušením konkurzu zaniká funkcia správcu a zástupcu veriteľov. Zanikajú tiež účinky podľa § 167b ods. 1, § 167c ods. 2 a 3 a § 167d. Platnosť a účinnosť úkonov vykonávaných počas konkurzu tým nie je dotknutá. Ak má správca majetok alebo dokumentáciu patriacu dlžníkovi, po zrušení konkurzu ich bez zbytočného odkladu vráti dlžníkovi, prípadne niektorému z dedičov dlžníka. Ing. Boris Čirik, správca |
|