| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 21K/33/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | MIMHAS SK s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 48269379 |
| Adresa dlžníka: | Antona Vosátka 19, 900 82 Blatné, SVK |
| Sudca: | JUDr. Patrik Hanúsek |
| Správca: | Mišík (S1358) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 22.6.2024 |
| Dátum začatia procesu: | 20.6.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Meno a priezvisko: | Jana Mertová |
| Dátum narodenia: | |
| Adresa: | Moutnice 277 , 66455 Moutnice |
| ID oznamu: | 1081010 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 21K/33/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 05.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 21K/33/2024 S1358 |
| Druh podania: | OZNAMENIE_O_ZOSTAVENI_ZOZNAMU_POHLADAVOK_PROTI_PODSTATE_A_ZAMERE_ZOSTAVIT_ROZVRH_Z_ODDELENEJ_PODSTATY |
| Oznam o zostavení zoznamu pohľadávok proti oddelenej podstate a o zámere zostaviť rozvrh výťažku z oddelenej podstaty zabezpečeného veriteľa JUDr. Michal Mišík, správca úpadcu: MIMHAS SK s.r.o., so sídlom: Antona Vosátka 19, 900 82 Blatné, IČO: 48 269 379, týmto v zmysle § 96 ods. 2 zákona č 7/2005 Z.z. o konkurze a reštrukturalizácii (ďalej len ,,ZoKR") oznamuje zostavenie zoznamu pohľadávok proti oddelenej podstate, ktoré boli alebo majú byť uspokojené z výťažku zaradeného do oddelenej podstaty zabezpečeného veriteľa DSV Slovakia, s.r.o., sídlom Diaľničná 6, Senec 903 01, IČO: 35 757 345, zápis v OR Mestského súdu Bratislava III, Oddiel: Sro, vl. č. 18248/B a zároveň oznamuje zámer zostaviť rozvrh výťažku z oddelenej podstaty zabezpečeného veriteľa DSV Slovakia, s.r.o., sídlom Diaľničná 6, Senec 903 01, IČO: 35 757 345, zápis v OR Mestského súdu Bratislava III, Oddiel: Sro, vl. č. 18248/B. Poučenie v zmysle § 96 ods. 3 ZoKR: Veriteľský výbor, dotknutý zabezpečený veriteľ a každý, kto tvrdí, že je veriteľom pohľadávky proti podstate, je oprávnený do 30 dní od zverejnenia oznamu o zámere zostaviť rozvrh namietnuť u správcu poradie pohľadávky proti podstate; námietka musí byť odôvodnená, inak sa na ňu neprihliada. JUDr. Michal Mišík, správca |
|