| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 81K/23/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | COMPAG SK s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 35758112 |
| Adresa dlžníka: | Závodná 3, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, SVK |
| Sudca: | Mgr. Radim Hudec |
| Správca: | IR KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE,k.s. (S1436) |
| IČO správcu: | 36865265 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 8.6.2024 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | IR KONKURZY A REŠTRUKTURALIZácie K.S. |
| IČO: | 48485357 |
| Adresa: | Šoltésovej 2 , 81108 Bratislava |
| ID oznamu: | 1080976 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 81K/23/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 05.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 81K/23/2024 S1436 |
| Druh podania: | Iné zverejnenie |
| I R KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE, k. s., so sídlom kancelárie pre Bratislavský kraj: Mostová 6, 811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, IČO: 36 865 265, zn. správcu S1436 ako správca úpadcu COMPAG SK s.r.o. ,,v konkurze“, so sídlom Závodná 3, 821 06 Bratislava – mestská časť Staré Mesto, IČO: 35 758 112, v konkurznej veci vedenej pred Mestským súdom Bratislava III, pod sp. zn. 8K/23/2024, týmto zverejňuje oznámenie o zrušení oznámenia o zostavení zoznamu pohľadávok proti všeobecnej podstate nezabezpečených veriteľov Úpadcu a zámere zostaviť rozvrh výťažku zo všeobecnej podstaty nezabezpečených veriteľov Úpadcu, ktoré bolo zverejnené v Obchodnom vestníku č. 172/2025 pod značkou záznamu K044103 dňa 08.09.2025. Predmetné oznámenie je pripojené ako príloha. | |