| Okresný súd Prešov | |
| Spisová značka súdu: | 2K/25/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | AGROSLUŽBY Kurima s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 46406425 |
| Adresa dlžníka: | Pánska záhrada 201/15, 08612 Kurima, SVK |
| Sudca: | JUDr. Tomáš Novák |
| Správca: | LEGATOs Recovery k.s. (S1755) |
| IČO správcu: | 47256184 |
| Dátum začatia konania: | 20.6.2024 |
| Dátum začatia procesu: | 8.11.2024 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | LMK Invest, s.r.o. |
| IČO: | 36781134 |
| Adresa: | Kpt. Nálepku 64, 08501 Bardejov |
| ID oznamu: | 1080917 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Prešov (kód: 156) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 2K/25/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 04.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 2K/25/2024 S1755 |
| Druh podania: | Súpis všeobecnej podstaty |
| LEGATOs Recovery k. s., správca S 1755, so sídlom príslušnej kancelárie správcu Bardejovské Kúpele 30, 086 31 Bardejov, IČO: 47 256 184, správca konkurznej podstaty úpadcu, t. j. spoločnosti askes s.r.o., so sídlom Sokolovská 10, 040 11 Košice – mestská časť Západ, IČO: 46 406 425 (pôvodne AGROSLUŽBY Kurima s.r.o., so sídlom Pánska záhrada 201/15, 08612 Kurima), konkurz vedený na OS Prešov, sp. zn.: 2K/25/2024, týmto zverejňuje súpis všeobecnej majetkovej podstaty, a to v zmysle priloženej prílohy. | |