| Mestský súd Košice | |
| Spisová značka súdu: | 31K/72/2016 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Maroš Škorec |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 2.6.1972 |
| Adresa dlžníka: | Čermeľská cesta 1511/47A, 04001 Košice-Sever, SVK |
| Sudca: | JUDr. Róbert Zsiga |
| Správca: | FARDOUS PARTNERS správcovská, k. s. (S1752) |
| IČO správcu: | 48002381 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 20.1.2017 |
| Dátum začatia procesu: | 1.2.2017 |
| Navrhovateľ: | |
| Meno a priezvisko: | Maroš Škorec |
| Dátum narodenia: | 2.6.1972 |
| Adresa: | Čermeľská cesta 1511/47A, 04001 Košice-Sever |
| ID oznamu: | 1080787 |
| Typ oznamu: | Oznam súdu |
| Súd: | Mestský súd Košice (kód: 148) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 31K/72/2016 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 04.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Druh textu: | Oznam |
| Text oznamu: | O Z N A M Mestský súd Košice vo veci konkurzu vyhláseného na majetok úpadcu: Ing. Maroš Škorec, narodený: 02.06.1972, bytom: Čermeľská cesta 47/A, 040 01 Košice, uznesením zo dňa 08.01.2026, sp. zn. 31K/72/2016, zrušil konkurz vyhlásený na majetok úpadcu po splnení konečného rozvrhu výťažku. Uznesenie nadobudlo právoplatnosť dňa 27.01.2026. |