| Okresný súd Žilina | |
| Spisová značka súdu: | 10K/10/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Excite s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 46499989 |
| Adresa dlžníka: | Michalská 1356/17, 03901 Turčianske Teplice, SVK |
| Sudca: | JUDr. Andrea Gulčiková |
| Správca: | Šperková (S1522) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 12.12.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 17.12.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Mgr. Andrea Šperková |
| IČO: | 48485357 |
| Adresa: | Andreja Hlinku 3118 , 02201 Čadca |
| ID oznamu: | 1080772 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Žilina (kód: 131) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 10K/10/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 04.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 10K/10/2025 S1522 |
| Druh podania: | Oznam o zvolaní schôdze veriteľov |
| Mgr. Andrea Šperková, so sídlom kancelárie Andreja Hlinku 3118, 022 01 Čadca, ako správca konkurznej podstaty úpadcu Excite s.r.o., so sídlom Michalská 1356/17, 039 01 Turčianske Teplice, IČO: 46 499 989, podľa § 34 ods. 1 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov zvoláva prvú schôdzu veriteľov, ktorá sa bude konať dňa 06.04.2026 o 11:00 hodine, v kancelárii správcu konkurznej podstaty na ulici Andreja Hlinku 3118, 022 01 Čadca (budova CA-Cargo; súradnice 49.43505° N, 18.79579° E) Predmetom prvej schôdze veriteľov bude: 1. otvorenie schôdze veriteľov, 2. správa o činnosti správcu konkurznej podstaty a stave konkurzného konania, 3. voľba príslušného veriteľského orgánu, 4. rozhodovanie o výmene správcu podľa § 36 ZKR, 5. rôzne, záver. Prezentácia sa uskutoční od 10:40 hod. – 11:00 hod. Veritelia – fyzické osoby pri prezentácii predložia doklad totožnosti. Veritelia – právnické osoby pri prezentácii predložia aktuálny výpis z obchodného registra, nie starší ako tri mesiace, spolu s dokladom totožnosti príslušného člena štatutárneho orgánu. Zástupcovia veriteľov predložia plnú moc, prípadne poverenie na zastupovanie veriteľa a doklad totožnosti. V prípade zvolenia veriteľského výboru sa bude následne konať prvé zasadnutie veriteľského výboru v zmysle § 38 ods. 1 ZKR. Mgr. Andrea Šperková správca úpadcu |
|