| Mestský súd Košice | |
| Spisová značka súdu: | 72K/9/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | ALNITA s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 53200985 |
| Adresa dlžníka: | Ružová 47, 040 11 Košice - mestská časť Západ, SVK |
| Sudca: | JUDr. Jaroslav Skyba |
| Správca: | JUDr. Tomáš Baulovič (S1935) |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 6.8.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 13.11.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Zeppelin SK s.r.o. |
| IČO: | 31579710 |
| Adresa: | Zvolenská cesta 14605/50, 97405 Banská Bystrica - Kráľová |
| ID oznamu: | 1080673 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Košice (kód: 148) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 72K/9/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 03.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 72K/9/2025 S1935 |
| Druh podania: | Iné zverejnenie |
| JUDr. Tomáš Baulovič, správca majetku úpadcu Sarty agency s.r.o., so sídlom: Werferova 6, 040 11, Košice – mestská časť Juh, IČO: 53 200 985 (predtým ALNITA s.r.o. so sídlom Ružová 47, 040 11 Košice - mestská časť Západ, konkurzné konanie vedené na Mestskom súde Košice pod sp. zn.: 72K/9/2025, týmto OPRAVUJE zrejmú chybu v písaní, a to v dátume konania prvej schôdze veriteľov s poukazom na ustanovenie § 34 ods. 1 zákona č. 7/2005 Z.z., ktorá sa má konať v lehote nie skôr ako 30 dní a nie neskôr ako 45 dní od uplynutia lehoty na popieranie pohľadávok podľa § 32 ods. 3 písm. a) 1 zákona č. 7/2005 Z.z., pričom lehota na popieranie pohľadávok v predmetnom konaní uplynula dňa 28.01.2026. V ozname o zvolaní schôdze veriteľov, ktorý bol zverejnený v Insolvečnom registri dňa 02.01.2026 bol uvedený nesprávny dátum konania prvej schôdze veriteľov, a to 05.02.2026 (chyba v písaní) namiesto 05.03.2026. Oznam o zvolaní prvej schôdze veriteľov po oprave chyby v písaní znie nasledovne: ,,JUDr. Tomáš Baulovič, správca majetku úpadcu Sarty agency s.r.o., so sídlom: Werferova 6, 040 11, Košice – mestská časť Juh, IČO: 53 200 985 (predtým ALNITA s.r.o. so sídlom Ružová 47, 040 11 Košice - mestská časť Západ, konkurzné konanie vedené na Mestskom súde Košice pod sp. zn.: 72K/9/2025, týmto v súlade s ustanovením § 34 ods. 1 a nasl. zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení zvoláva prvú schôdzu veriteľov. Prvá schôdza veriteľov sa uskutoční dňa 05.03.2026 o 10:00 hod. na adrese Kupeckého 4, 040 01 Košice, pričom predmetom rokovania prvej schôdze veriteľov bude: 1. Otvorenie schôdze veriteľov 2. Správa o činnosti správcu a stave konkurzného konania 3. Voľba veriteľského výboru 4. Rozhodovanie o výmene správcu 5. Záver Pri prezentácii sa prítomní veritelia preukážu dokladom totožnosti, právnické osoby aj výpisom z obchodného registra a plnou mocou, resp. poverením na zastupovanie.“ JUDr. Tomáš Baulovič, správca |
|