| Okresný súd Trnava | |
| Spisová značka súdu: | 34K/20/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | TOMA TRADING s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 45863067 |
| Adresa dlžníka: | Priemyselná 10, 91838 Trnava, SVK |
| Sudca: | Mgr. Lukáš Petrek |
| Správca: | Macháčková (S1700) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 10.1.2026 |
| Dátum začatia procesu: | |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | TOMA TRADING s. r. o. |
| IČO: | 45863067 |
| Adresa: | Priemyselná 10 , 91701 Trnava |
| ID oznamu: | 1080672 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Trnava (kód: 110) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 34K/20/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 03.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 34K/20/2025 S1700 |
| Druh podania: | OZNAMENIE_CISLA_BANKOVEHO_UCTU_PRE_POTREBY_POPIERANIA_POHLADAVOK |
| Ing. Dagmar Macháčková , správca konkurznej podstaty majetku úpadcu TOMA TRADING s. r. o., so sídlom Priemyselná 10, 918 38 Trnava, IČO: 45 863 067, zapísaného v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, Oddiel: Sro, vložka č.: 26215/T v konkurznom konaní vedenom OS Trnava pod č. k. 34K/20/2025 , ktorého vyhlásenie bolo zverejnené v insolvenčnom registri dňa 15.1.2025 oznamuje , že v zmysle ustanovenia § 32 ods. 21 v spojení s ods. 6 písm. b) a ods. 10 Zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov je číslo bankového účtu, na ktorý možno zložiť preddavok na trovy konania pri popretí pohľadávky veriteľom (§ 32 ods. 6 písm. b) ZKR) a preddavok na trovy konania pri podaní návrhu na určenie pohľadávky popretej iba veriteľom (§ 32 ods. 10 ZKR) IBAN : SK51 1111 0000 0014 1689 4006. Preddavok na trovy konania pri popretí pohľadávky veriteľom v zmysle § 32 ods. 6 písm. b) ZKR možno zložiť len do uplynutia lehoty na popretie pohľadávky, pričom pre každé popretie pohľadávky, ktorá bola uplatnená samostatnou prihláškou, musí byť zložený samostatný preddavok vo výške podľa § 32 ods. 19 ZKR s uvedením čísla pohľadávky zo zoznamu pohľadávok ako variabilného symbolu a uvedením poznámky: „TOMA TRADING s. r. o.“ a označenie popierajúceho veriteľa (meno a priezvisko alebo obchodné meno) a označenie popretého veriteľa (meno a priezvisko alebo obchodné meno). V zmysle § 32 ods. 10 ZKR podmienkou podania návrhu na určenie pohľadávky popretej iba veriteľom je riadne a včasné zloženie preddavku na trovy konania vo výške podľa § 32 ods. 19 ZKR s uvedením čísla popretej pohľadávky zo zoznamu pohľadávok ako variabilného symbolu a uvedením poznámky: „TOMA TRADING s. r. o.“, označenie popretého veriteľa (meno a priezvisko alebo obchodné meno) a označenie popierajúceho veriteľa (meno a priezvisko alebo obchodné meno). V zmysle § 32 ods. 19 ZKR: „Výška preddavku na trovy konania o určenie popretej pohľadávky sú dve percentá zo sumy spornej pohľadávky a ak ide o popretie pohľadávky len čo do výšky, dve percentá zo sumy, v ktorej bola popretá, a to najmenej 350 eur a najviac 10 000 eur.“ Ing. Dagmar Macháčková , správca S1700 |
|