| Okresný súd Banská Bystrica | |
| Spisová značka súdu: | 1K/53/2015 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Mgr.Mária Horská |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | |
| Adresa dlžníka: | ČSA 69/25 , 97701 Brezno, SVK |
| Sudca: | JUDr. Ľubica Mojžišová. |
| Správca: | Šperka (S1541) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 5.8.2015 |
| Dátum začatia procesu: | 19.8.2015 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Stavebné bytové družstvo Brezno |
| IČO: | 00170143 |
| Adresa: | Malinovského 12, 97701 Brezno |
| ID oznamu: | 1080640 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Banská Bystrica (kód: 139) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 1K/53/2015 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 03.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 1K/53/2015 S1541 |
| Druh podania: | OZNAMENIE_O_DORUCENI_PRIHLASKY_PO_UPLYNUTI_ZAKLADNEJ_PRIHLASOVACEJ_LEHOTY |
| Ing. Mgr. Miroslav Šperka, LL.M, so sídlom kancelárie F. Švantnera 4, 974 01 Banská Bystrica, ako správca konkurznej podstaty úpadcu Mgr. Mária Horská, nar. 13.11.1979, bytom ČSA 69/25, 977 01 Brezno, týmto oznamuje, že zapísal do zoznamu pohľadávok nasledovnú pohľadávku veriteľa doručenú po uplynutí základnej lehoty na prihlasovanie pohľadávok: Veriteľ: Winners Group, a. s., Mlynské Nivy 1711/73, 821 05 Bratislava – mestská časť Ružinov, IČO: 44092890 Prihlásená suma: 15.410,86 € Dátum doručenia: 09.10.2023 Ing. Mgr. Miroslav Šperka, LL.M správca úpadcu |
|