| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 21K/8/2023 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Globaltrading Slovakia, s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 44377134 |
| Adresa dlžníka: | SNP 6, 04442 Rozhanovce, SVK |
| Sudca: | JUDr. Ing. Nikola Kosman |
| Správca: | IR KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE,k.s. (S1436) |
| IČO správcu: | 36865265 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 8.8.2023 |
| Dátum začatia procesu: | 28.12.2023 |
| Navrhovateľ: | |
| Meno a priezvisko: | Patrik Macek |
| Dátum narodenia: | 24.7.1971 |
| Adresa: | Strážovská 5801/2, 04001 Košice-Západ |
| ID oznamu: | 1080637 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 21K/8/2023 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 03.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 21K/8/2023 S1436 |
| Druh podania: | Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru |
| I R KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE, k. s., so sídlom kancelárie pre Bratislavský kraj: Mostová 6, 811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, IČO: 36 865 265, zn. správcu S1436 ako správca úpadcu Globaltrading Slovakia, s. r. o., so sídlom SNP 6, 044 42, IČO: 44 377 134, v konkurznej veci vedenej pred Mestským súdom Bratislava III, pod sp. zn. 21K/8/2023, týmto zverejňuje zápisnicu z 5. zasadnutia veriteľského výboru. Predmetná zápisnica tvorí prílohu tohto oznamu. | |