| Okresný súd Banská Bystrica | |
| Spisová značka súdu: | 2K/18/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | DLPHARM, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 45928657 |
| Adresa dlžníka: | Jabloňová 29, 97405 Banská Bystrica, SVK |
| Sudca: | Mgr. Zuzana Antalová |
| Správca: | Origon Recovery Solutions, k. s. (S2082) |
| IČO správcu: | 55103821 |
| Dátum začatia konania: | 22.11.2024 |
| Dátum začatia procesu: | 3.12.2024 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | DLPHARM, s.r.o. |
| IČO: | 45928657 |
| Adresa: | Jabloňová 29, 97405 Banská Bystrica |
| ID oznamu: | 1080590 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Banská Bystrica (kód: 139) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 2K/18/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 03.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 2K/18/2024 S2082 |
| Druh podania: | OZNAMENIA_SUVISIACE_SO_SPENAZOVANIM_MAJETKU_PODLIEHAJUCEHO_KONKURZU |
| Origon Recovery Solutions, k.s., so sídlom kancelárie Pod Urpínom 923/5, 974 01 Banská Bystrica zapísaná v Zozname správcov vedenom Ministerstvom spravodlivosti SR, značka správcu: S 2082, týmto v súlade s § 92 ods. 1 písm. d) zákona č. 7/2005 Z.z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej "ZKR") vyhlasuje 1. kolo ponukového konania na predaj nasledovného majetku dlžníka zaradeného do súpisu všeobecnej podstaty zverejnenom v Obchodnom vestníku č. 24/2025 dňa 05.02.2025: Pohľadávky: Č. súpisovej zložky Identifikácia dlžníka Celková suma Istina Príslušenstvo Právny dôvod vzniku Súpisová hodnota Deň zapísania majetku Dôvod zapísania majetku Označenie dlžníka Bydlisko / Sídlo Dátum narodenia / IČO 5. Nový Domov Vranov nad Topľou – Lomnica, n.o. Šandalská 2076/44, Stropkov 091 01 45732370 192,- € 192,- € 0,-€ FA č. 1022007 192,- € 30.01.2025 § 67 ods. 1 písm. a) ZKR Správca v súvislosti s predmetným majetkom disponuje faktúrou č. 1022007 zo dňa 08.02.2022 znejúcou na sumu 192,- EUR, splatnosť dňa 22.02.2022 a e-mailovou komunikáciou s Dlžníkom. Podmienky verejného ponukového konania : 1. Vyhráva ponuka s najvyššou kúpnou cenou. 2. Ponuky je potrebné zasielať na adresu správcovskej kancelárie v zalepených, neotvorených obálkach s nápisom „Verejné ponukové konanie – konkurz DLPHARM, s.r.o. – neotvárať!“. Na podávanie ponúk je určených 10 kalendárnych dní odo dňa nasledujúceho po dni zverejnenia oznamu o ponukovom konaní v Insolvenčnom registri. Otváranie obálok uskutoční správca do 10 pracovných dní od skončenia lehoty na podávanie ponúk. 3. Hodnota zábezpeky pre ponukové konanie je 50% z ponúkanej sumy a musí byť pripísaná na konkurzný účet, č. účtu SK46 0900 0000 0051 4613 0572 , ktorý je vedený v Slovenskej sporiteľni a.s., záujemcami najneskôr posledný deň lehoty na podávanie ponúk. 4. Ponuka musí byť spracovaná písomne, v slovenskom jazyku a musí obsahovať predmet ponuky, peňažnú sumu ponúkanej kúpnej ceny, identifikačné údaje záujemcu – kupujúceho, spôsob uhradenia kúpnej ceny a písomný a telefonický kontakt na záujemcu – kupujúceho. 5. Záujemca, ktorého ponuka bola správcom vyhodnotená ako víťazná, je povinný uzavrieť kúpnu zmluvu do 5 pracovných dní od vyhodnotenia ponúk správcom. V prípade, ak záujemca neuzatvorí kúpnu zmluvu prepadne uhradená kúpna cena, resp. zábezpeka v prospech podstaty. 6. Záujemca znáša všetky náklady a poplatky súvisiace s uzatvorením kúpnej zmluvy. 7. Správca si vyhradzuje právo verejné ponukové konanie kedykoľvek zrušiť. Origon Recovery Solutions, k.s., správca |
|