| Konateľ/Konatelia | |
| Obchodné meno: | EAST COAST FINANCIAL GROUP LTD |
| Sídlo: | Bajkalská 12985/9A, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto |
| IČO: | 50865242 |
| Zapísaný v Obchodnom registri Okresného súdu: | Mestský súd Bratislava III |
| Oddiel: | Sro |
| Vložka : | 176123/B |
| Obchodné meno: | FRECOR LTD |
| Sídlo: | Bajkalská 12985/9A, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto |
| IČO: | 50865242 |
| Zapísaný v Obchodnom registri Okresného súdu: | Mestský súd Bratislava III |
| Oddiel: | Sro |
| Vložka : | 176123/B |
| Spoločnoť | |
| Obchodné meno: | ACTIVE JOB SLOVAKIA v.o.s. |
| Sídlo: | Bajkalská 12985/9A, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto |
| IČO: | 50865242 |
| Zapísaný v Obchodnom registri Okresného súdu: | Mestský súd Bratislava III |
| Oddiel: | Sr |
| Vložka : | 2176/B |
| Podľa § 69b ods. 8 Obchodného zákonníka zverejňuje (zverejňujú) oznámenie o zmene právnej formy spoločnosť s ručením obmedzeným | |
| Zmena z | |
| Obchodné meno: | ACTIVE JOB SLOVAKIA s.r.o. |
| Sídlo: | Bajkalská 12985/9A, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto |
| IČO: | 50865242 |
| Zapísaný v Obchodnom registri Okresného súdu: | Mestský súd Bratislava III |
| Oddiel: | Sro |
| Vložka : | 176123/B |
| na právnu formu verejná obchodná spoločnosť | |
| Zmena na | |
| Obchodné meno: | |
| Sídlo: | , |
| IČO: | |
| Zapísaný v Obchodnom registri Okresného súdu: | |
| Oddiel: | |
| Vložka : | |
| ktorá je účinná od zápisu zmeny právnej formy do obchodného registra: | 17. 02. 2024 |
| Konateľ/konatelia oznamuje (oznamujú), že spoločnosť po zmene právnej formy znížila svoje základné imanie | |
| z výšky: | |
| na výšku: | 0 |
| Obchodné meno: | ACTIVE JOB SLOVAKIA v.o.s. |
| Sídlo: | Bajkalská 12985/9A, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto |
| Prvé zverejnenie oznámenia | |
| Číslo Obchodného vestníka: | 38/2024 |
| Dátum vydania Obchodného vestníka: | 22. 02. 2024 |