| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka/úpadcu: | DOMMAT s. r. o. |
| Sídlo/Bydlisko dlžníka/úpadcu: | Pri Studničke 4776/38 , 94907 Nitra |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka/úpadcu: | 50966430 |
| Obchodné meno správcu: | |
| Titul, meno a priezvisko správcu: | Mgr. Peter Páll LL.M. |
| Sídlo správcu: | Podzámska 2959/18A, 94901 Nitra |
| Kotakt na správcu : | 0948805300, pall@spravca.info |
| Spisová značka správcovského spisu : | 20K/6/2023 S1945 |
| Spisová značka súdneho spisu : | 20K/6/2023 |
| Druh podania : | Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru |
ZÁPISNICA Z PRVÉHO ZASADNUTIA VERITEĽSKÉHO VÝBORU
Úpadca: DOMMAT s.r.o. „v konkurze“ Sídlo: Pri Studničke 4776/38, 949 07 Nitra IČO: 50 966 430
miesto konania /vyhotovenia zápisnice: Podzámska 2959/18A, 949 01 Nitra dátum konania/deň vyhotovenia zápisnice: 12.03.2024 začiatok schôdze: 10.45 hod. ___________________________________________________________________________
Prítomní: Správca : Mgr. Peter Páll, LL.M. Veritelia/členovia veriteľského výboru:
Program zasadnutia: 1. Otvorenie zasadnutia; 2. Voľba predsedu veriteľského výboru; 3. Rozhodovanie o spôsobe komunikácie medzi jednotlivými členmi veriteľského výboru 4. Záver. ___________________________________________________________________________
Na úvod predsedajúci správca konštatuje, že boli splnené všetky zákonné podmienky ustanovené v § 38 ods. 1 ZKR na konanie prvého zasadnutia veriteľského výboru, nakoľko všetci zúčastnení členovia veriteľského výboru súhlasili s jeho konaním bezprostredne po skončení prvej schôdze veriteľov. Správca ďalej skonštatoval, že sú prítomní všetci 3 členovia veriteľského výboru, a teda v súlade s ust. §-u 38 ods. 2 ZKR je veriteľský výbor uznášaniaschopný.
Na funkciu predsedu veriteľského výboru bol prítomnými členmi veriteľského výboru jednohlasne navrhnutý veriteľ nezabezpečených pohľadávok púpavy Pod hradom s.r.o.. Poverený zástupca veriteľa súhlasil so zvolením za predsedu veriteľského výboru.
Následne sa pristúpilo k hlasovaniu:
WOODCOTE GROUP, a.s...............ZA púpavy Pod hradom s.r.o................................................ZA Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky, Daňový úrad Nitra................................ZA
Na základe výsledkov hlasovania veriteľský výbor prijal nasledovné UZNESENIE:
„Predsedom veriteľského výboru je veriteľ nezabezpečených pohľadávok púpavy Pod hradom s.r.o..“
Členovia veriteľského výboru sa jednohlasne dohodli, že prioritne bude komunikácia medzi členmi veriteľského výboru elektronická. Táto dohoda členov veriteľského výboru platí až dovtedy, kým o zmene formy komunikácie medzi jednotlivými členmi veriteľského výboru nebude rozhodnuté na ďalšom zasadnutí veriteľského výboru.
Správca prítomným členom veriteľského výboru poďakoval za účasť a zasadnutie veriteľského výboru o 11.00 hod. ukončil.
Mgr. Peter Páll, LL.M., správca
|
|