Insolvenční Rejstřík ČR

Obchodný vestník
Detail

Stiahnuť podanie
  • Vestník č:
  • 187/2023
  • Kapitola:
  • Konkurzy a reštrukturalizácie
  • Podanie:
  • Oznámenia správcov
  • Deň vydania:
  • 2.10.2023
  • Značka:
  • K055557
Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka/úpadcu: PIKAF, spol. s r.o.
Sídlo/Bydlisko dlžníka/úpadcu: Vyšné Ružbachy 1509 / 0, 06502 Vyšné Ružbachy
IČO/Dátum narodenia dlžníka/úpadcu: 36172758
Obchodné meno správcu: LEGATOs Recovery k.s.
Titul, meno a priezvisko správcu:
Sídlo správcu: Bardejovské kúpele 30, 08631 Bardejov
Kotakt na správcu : recovery@legatos.sk, 0905 895 510
Spisová značka správcovského spisu : 2K/13/2023 S1755
Spisová značka súdneho spisu : 2K/13/2023
Druh podania : Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru

Zápisnica zo zasadnutia 1. veriteľského výboru

uskutočneného dňa 27.09.2023

vo veci úpadcu

PIKAF, spol. s r.o., so sídlom 065 02 Vyšné Ružbachy 1509, IČO: 36 172 758

konanie vedené na OS Prešov, pod sp. zn.: 2K/13/2023

 

Miesto konania: LEGATOs Recovery k.s., v sídle kancelárie správcu na adrese Bardejovské kúpele 30, 086 31 Bardejov, zasadacia miestnosť

Dátum a čas konania: 27.09.2023 o 11:15 hod

Prítomní: podľa Prezenčnej listiny

Predseda a zapisovateľ: Mgr. Zuzana Gregáňová, komplementár správcu LEGATOs Recovery  k.s.

Označenie konkurzného konania: 2K/13/2023, Okresný súd Prešov

 

Prítomní: (v zmysle Prezenčnej listiny zo schôdze veriteľov

1. člen veriteľského výboru: D.J.K., spoločnosť s ručením obmedzeným

2. člen veriteľského výboru: Slovenská konsolidačná, a.s.

3. člen veriteľského výboru: Jozef Bukovič

 

Z celkového počtu: 3 členov veriteľského výboru sa na zasadnutí veriteľského výboru zvoleného na predchádzajúcej schôdzi veriteľov zo dňa 27.09.2023 zúčastnili 3 veritelia.

 

Program

Bod 1. Otvorenie schôdze veriteľského výboru

Mgr. Zuzana Gregáňová, komplementár správcu LEGATOs Recovery k.s. otvorila zasadnutie veriteľského výboru a vyzvala prítomných účastníkov, aby sa preukázali riadne udelenou plnou mocou na zastupovanie veriteľov na zasadnutiach veriteľského výboru a na hlasovanie a prijímanie uznesení.

 

Správca skonštatoval, že veriteľský výbor je uznášaniaschopný, nakoľko sa na ňom zúčastnili 3 z celkového počtu 3 členov. Následne sa pristúpilo k druhému bodu programu, a to k voľbe predsedu veriteľského výboru.

 

Bod 2. Voľba predsedu veriteľského výboru

Prítomný 1. člen veriteľského výboru D.J.K., spoločnosť s ručením obmedzeným podal návrh na voľbu veriteľa D.J.K., spoločnosť s ručením obmedzeným za predsedu veriteľského výboru a navrhol hlasovať o prijatí návrhu.

Následne všetci prítomní členovia veriteľského výboru pristúpili k hlasovaniu:

za: 3 hlasy, proti: 0 hlasov, zdržal sa: 0 hlasov

Veriteľský výbor prijal Uznesenie č. 1:

Veriteľ: D.J.K., spoločnosť s ručením obmedzeným BOL zvolený za predsedu veriteľského výboru.

 

Predsedajúci zasadania veriteľského výboru, správca Mgr. Zuzana Gregáňová, komplementár správcu LEGATOs Recovery  k.s. odovzdala predsedníctvo nad zasadnutím veriteľského výboru novozvolenému predsedovi veriteľského výboru.

 

Bod 3. Záver

Prítomní členovia veriteľského výboru si odovzdali vzájomné kontakty a dohodli sa na tom, že stretnutie veriteľského výboru sa bude uskutočňovať podľa potreby členov veriteľského výboru, alebo na požiadanie správcu. Predseda VV sa poďakoval prítomným za účasť na zasadnutí veriteľského výboru ukončil ho o 11:18 hod.

 

 

 

 

LEGATOs Recovery  k.s.                                  D.J.K., spoločnosť s ručením obmedzeným

Mgr. Zuzana Gregáňová                                 JUDr. Gábor Száraz, advokáta na základe plnej moci

Správca úpadcu, S1755                                Mgr. Miroslav Česelka, advokátsky koncipient na základe poverenia

                                                                     Predseda veriteľského výboru