| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka/úpadcu: | LYCOS POWER s.r.o. |
| Sídlo/Bydlisko dlžníka/úpadcu: | Kokava nad Rimavicou 1445 / 0, 98505 Kokava nad Rimavicou |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka/úpadcu: | 51464250 |
| Obchodné meno správcu: | UBC 2020, k.s. |
| Titul, meno a priezvisko správcu: | |
| Sídlo správcu: | Ladislava Hudeca 15326/2A, 97401 Banská Bystrica |
| Kotakt na správcu : | www.office@ubc2020.sk, 0948/987 001, 0905/506 346 |
| Spisová značka správcovského spisu : | 5K/13/2021 S2009 |
| Spisová značka súdneho spisu : | 5K/13/2021 |
| Druh podania : | Pripísanie poznámky o spornom zápise |
Pripísanie poznámky o spornom zápise
UBC 2020, k. s., so sídlom kancelárie Ladislava Hudeca 15326/2A, 974 01 Banská Bystrica, zapísaná v Zozname správcov vedenom Ministerstvom spravodlivosti SR, značka správcu S2009, ako správca konkurznej podstaty úpadcu LYCOS POWER s.r.o., so sídlom1445 Kokava nad Rimavicou, Kokava nad Rimavicou 985 05, IČO: 51 464 250 (ďalej len „Úpadca“) týmto zapisuje v súlade s § 78 ods. 1 ZKR spornú poznámku k nasledovným súpisovým zložkám zapísaným do súpisu oddelenej podstaty zabezpečeného veriteľa: 365.bank, a.s., zverejneného predchádzajúcim správcom v Obchodnom vestníku č. 24/2022 zo dňa 04.02.2022, a účinkami zverejnenia ku dňu 05.02.2022, pod K007460, a to konkrétne:
· k Súpisovým položkám por. č. 1 – por. č. 14
Dôvod zápisu: Nároky tretích osôb uplatňované na predmetný majetok
Osoba, v ktorej prospech pochybnosti sporného zápisu svedčia: LYCOS – Trnavské sladovne, spol. s.r.o.
Deň zápisu spornej poznámky: 04.04.2022
V Banskej Bystrici, dňa 04.04.2022
UBC 2020, k. s. Správca
|
|