| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka/úpadcu: | Lucena, s. r. o. |
| Sídlo/Bydlisko dlžníka/úpadcu: | Kresánkova 7A, 84105 Bratislava - mestská časť Karlova Ves |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka/úpadcu: | 36051802 |
| Obchodné meno správcu: | |
| Titul, meno a priezvisko správcu: | JUDr. Magdaléna Kollárová |
| Sídlo správcu: | Legionárska 1/C, 83104 Bratislava 3 |
| Kotakt na správcu : | judr.kollarova@legalskills.sk, 02/555 745 97, 0905/566 976 |
| Spisová značka správcovského spisu : | 4K/23/2020 S493 |
| Spisová značka súdneho spisu : | 4K/23/2020 |
| Druh podania : | Oznam o zvolaní schôdze veriteľov |
Oznam o zvolaní schôdze veriteľov JUDr. Magdaléna Kollárová, správca konkurznej podstaty úpadcu: Lucena, s. r. o., so sídlom Kresánkova 7A, 841 05 Bratislava, IČO: 36 051 802 týmto v zmysle ust. § 34 ods. 1 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii zvoláva prvú schôdzu veriteľov, ktorá sa uskutoční dňa 11.03.2022 (piatok), o 11:00 hod, v kancelárii správcu: Legionárska 1/C, 831 04 Bratislava, s nasledovným programom: 1. Otvorenie schôdze, 2. Správa o činnosti správcu a stave konkurzného konania, 3. Voľba veriteľského výboru, 4. Rozhodovanie o výmene správcu, 5. Rôzne, 6. Záver. Prezentácia veriteľov sa začne o 10:30 hod. Pri prezentácii veritelia predložia doklad totožnosti, právnické osoby výpis z Obchodného registra nie starší ako 3 mesiace. Zástupcovia veriteľov predložia originál plnej moci, prípadne poverenie na zastupovanie veriteľa alebo ich úradne osvedčenú fotokópiu a doklad totožnosti. JUDr. Magdaléna Kollárová, správca |
|