| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka/úpadcu: | Billá Lucia |
| Sídlo/Bydlisko dlžníka/úpadcu: | Jasuschova 1248 / 4, 04023 Košice-Sídlisko KVP |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka/úpadcu: | 11.12.1985 |
| Obchodné meno správcu: | |
| Titul, meno a priezvisko správcu: | JUDr. Michael Medviď |
| Sídlo správcu: | Wurmova 1131/4, 04023 Košice |
| Kotakt na správcu : | medvid@medvid.sk, 0918/530 350 |
| Spisová značka správcovského spisu : | 26OdK/7/2019 S1566 |
| Spisová značka súdneho spisu : | 26OdK/7/2019 |
| Druh podania : | Oznam o zrušení konkurzu z dôvodu, že konkurzná podstata nepokryje náklady konkurzu |
Vo vyššie uvedenej konkurznej veci oznamujem, že konkurz sa končí, nakoľko som zistil, že konkurzná podstata nepokryje ani náklady konkurzu.
Odôvodnenie: V základnej lehote na prihlasovanie pohľadávok prihlásili pohľadávky: Tatra banka, a.s. vo výške 3.833,44 Eur
Všetky pohľadávky som zapísal do zoznamu pohľadávok, incidenčné spory neboli. O vyhlásení konkurzu boli informovaný dvaja zahraničný veritelia uvedený v zozname veriteľov.
Do súpisu majetku som zapísal jednu súpisovú zložku majetku Súpisová zložka majetku s poradovým číslom 1 Peňažná pohľadávka vo výške 500,- Eur voči dlžníkovi Okresný súd Košice I. Jedná sa o nárok na preddavok na úhradu paušálnej odmeny a výdavkov správcu. Centrum právnej pomoci poskytlo dlžníkovi preddavok na úhradu paušálnej odmeny správcu na účet súdu, ktorý má úpadca vrátiť Centru právnej pomoci. Súpisová hodnota: 500,- Eur Dôvod zapísania majetku do súpisu: Majetok patril dlžníkovi ku dňu vyhlásenia konkurzu. Deň zapísania 27.1.2019 Speňažená dňa 4.3.2019, spôsob speňaženia výzva na zaplatenie, Výťažok zo speňaženia 500,- Eur
Spolu som získal výťažok zo speňaženia konkurznej podstaty 500,- Eur
Náklady konkurzu boli spolu vo výške 571,40 Eur a sú podrobne rozpísané v registri úpadov.
Šetrenia majetku V zozname majetku väčšej hodnoty, ktorý dlžník vlastnil v posledných troch rokoch dlžník neuviedol žiadny majetok. V zozname aktuálneho majetku dlžník uviedol len peňažnú voči dlžníkovi Štefan Kállai vo výške 21.000,- Eur. Ďalším šetrením som zistil, že pohľadávka bola vymáhaná v exekučnom konaní, ale zo správy podanej súdnym exekútorom som zistil, že exekúcia voči menovanému dlžníkovi nebude úspešná. Iný majetok som nezistil ani z výsluchu dlžníka Lucia Billá. Súdny exekútor JUDr. Hugo Hýbal oznámil, že dlžník Lucia Billá nie je vlastníkom majetku. ODI oznámil, že dlžník nie je ani nebol v posledných troch rokoch držiteľ alebo vlastník vozidla. Lustráciou v katastri nehnuteľností cez celé územie SR som nezistil nehnuteľný majetok u dlžníka.
Nakoľko náklady konkurzu prevýšili výťažok zo speňaženia konkurznej podstaty, iný majetok nie je, bolo potrebné zrušiť konkurz z dôvodu, že konkurzná podstata nepokryje ani náklady konkurzu.
|
|