Mgr. Richard Koiš, MBA, správca úpadcu: Zdenko Síkora, narodený 08.10.1975, trvale bytom: Rieka 2398, 022 01 Čadca (ďalej len „Úpadca“ v príslušnom gramatickom tvare), týmto, v zmysle § 101 ods. 1 druhá veta zákona č. 7/2005 Z.z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej aj len „ZKR“), zverejňuje návrh konečného rozvrhu po prepracovaní:
- Všeobecná časť
Do konkurzu Úpadcu si svoje pohľadávky uplatnili veritelia vo výške tak, ako je uvedené v nasledujúcej tabuľke, ktorá súčasne obsahuje údaje o zistenej sume pohľadávok určenej na uspokojenie:
|
P. č.
|
Identifikácia veriteľa:
|
Pohľadávky s výnimkou pohľadávok podľa § 95 ods. 2 a 3 ZKR
|
|
Prihlásené pohľadávky v EUR:
|
Zistená suma pohľadávok v EUR určená na uspokojenie:
|
|
1
|
BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, so sídlom Paríž, Francúzsko, konajúci na území SR prostredníctvom BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, pzb, Karadžičova 2, 811 09 Bratislava
|
1 740,50
|
1 740,50
|
|
2
|
INVEST-KAPITAL, a.s., so sídlom Hattalova 12/C, Bratislava, IČO: 35871334
|
13 272,33
|
13 272,33
|
|
3
|
Síkora Samuel, mal., bytom Okružná 2685, Čadca
|
14,24
|
0,00
|
|
4
|
Slovenská sporiteľňa, a.s., so sídlom Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, IČO: 00151653
|
5 426,03
|
5 426,03
|
|
5
|
Všeobecná úverová banka, a.s., so sídlom Mlynské Nivy 1, Bratislava, IČO: 31320155
|
2 038,75
|
2 038,75
|
| |
|
|
|
| |
∑
|
22 491,85
|
22 477,61
|
Ku dňu vyhotovenia tohto návrhu konečného rozvrhu výťažku Správca neeviduje žiadny spor o určenie popretých pohľadávok a ani žiadny spor, ktorým môže byť dotknutý majetok podliehajúci konkurzu. Pre účely uspokojenia veriteľov boli do konečného rozvrhu výťažku zahrnuté výnosy nasledovných majetkových položiek:
|
P. č.
|
Súpisová zložka majetku podľa súpisu majetku všeobecnej podstaty v znení jeho doplnení
|
Výťažok
|
Spôsob speňaženia
|
Označenie nadobúdateľa
|
|
Súpisová hodnota (HS) v EUR
|
Výťažok zo speňaženia majetku (VM) v EUR [BRUTTO]
|
Podiel na celkovom výťažku v %
|
|
1
|
Peňažná pohľadávka - nespotrebovaná časť preddavku na úhradu odmeny a výdavkov predbežného správcu; dlžník: OS Žilina
|
663,88
|
663,88
|
6,077
|
Uplatnenie pohľadávky - dobrovoľné plnenie
|
|
|
2
|
Nehnuteľné veci - stavba – rodinný dom so súpisným číslom 2398, postavený na parcele registra „C" KN č. 3042 – zastavané plochy a nádvoria o výmere 282 m2, ulica Rieka 2398, 022 01 Čadca, pozemok - parcela registra „C" KN č. 3042 – zastavané plochy a nádvoria o výmere 282 m2, pozemok - parcela registra „C" KN č. 3043 – záhrady o výmere 183 m2, všetko nehnuteľnosti v k. ú. Horelica, obec a okres Čadca, zapísané na LV č. 109 vedenom Okresným úradom Čadca, katastrálny odbor, v spoluvlastníckom podiele 1/4
|
18 000,00
|
4 520,00
|
41,373
|
Dražba (III.kolo)
|
Kysuce Reality Tour, s. r. o., so sídlom Mierová 1725, 022 01 Čadca, IČO: 44 054 840, v mene ktorej koná JUDr. Ladislav Ščury
|
|
3
|
Peňažná pohľadávka - preplatok na dani z príjmu FO/2015; dlžník Finančné riaditeľstvo SR
|
558,00
|
558,00
|
5,108
|
Uplatnenie pohľadávky - dobrovoľné plnenie
|
|
|
4
|
Peňažná pohľadávka - príjem úpadcu v zmysle § 72 ods. 2 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, dlžník Nemocnica s poliklinikou Čadca
|
2 002,61
|
2 002,61
|
18,331
|
Uplatnenie pohľadávky - dobrovoľné plnenie
|
|
|
5
|
Peňažná pohľadávka - príjem úpadcu v zmysle § 72 ods. 2 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, dávka v nezamestnanosti, dlžník: Socialna poisťovňa so sídlom v BA
|
1 779,60
|
1 779,60
|
16,289
|
Uplatnenie pohľadávky - dobrovoľné plnenie
|
|
|
6
|
Peňažná pohľadávka - príjem úpadcu v zmysle § 72 ods. 2 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, dávka invalidného dôchodku, dlžník: Socialna poisťovňa so sídlom v BA
|
944,88
|
944,88
|
8,649
|
Uplatnenie pohľadávky - dobrovoľné plnenie
|
|
|
7
|
Peňažná pohľadávka - príjem úpadcu v zmysle § 72 ods. 2 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, nemocenská dávka; dlžník: Socialna poisťovňa so sídlom v BA
|
455,96
|
455,96
|
4,174
|
Uplatnenie pohľadávky - dobrovoľné plnenie
|
|
|
∑
|
10 924,93
|
|
|
|
- Rozvrhová časť
Rozvrhová časť obsahuje štyri kľúčové časti:
1. časť – výpis zo speňaženia jednotlivých súpisových zložiek majetku
| Príloha č. 1 - výpis zo speňaženia jednotlivých súpisových zložiek majetku |
| |
|
|
|
|
|
|
| P. č. |
Súpisová zložka majetku podľa súpisu majetku všeobecnej podstaty v znení jeho doplnení |
Výťažok |
Spôsob speňaženia |
Označenie nadobúdateľa |
| Súpisová hodnota (HS) v EUR |
Výťažok zo speňaženia majetku (VM) v EUR [BRUTTO] |
Podiel na celkovom výťažku v % |
| 1 |
Peňažná pohľadávka - nespotrebovaná časť preddavku na úhradu odmeny a výdavkov predbežného správcu; dlžník: OS Žilina |
663,88 |
663,88 |
6,077 |
Uplatnenie pohľadávky - dobrovoľné plnenie |
|
| 2 |
Nehnuteľné veci - stavba – rodinný dom so súpisným číslom 2398, postavený na parcele registra „C" KN č. 3042 – zastavané plochy a nádvoria o výmere 282 m2, ulica Rieka 2398, 022 01 Čadca, pozemok - parcela registra „C" KN č. 3042 – zastavané plochy a nádvoria o výmere 282 m2, pozemok - parcela registra „C" KN č. 3043 – záhrady o výmere 183 m2, všetko nehnuteľnosti v k. ú. Horelica, obec a okres Čadca, zapísané na LV č. 109 vedenom Okresným úradom Čadca, katastrálny odbor, v spoluvlastníckom podiele 1/4 |
18 000,00 |
4 520,00 |
41,373 |
Dražba (III.kolo) |
Kysuce Reality Tour, s. r. o., so sídlom Mierová 1725, 022 01 Čadca, IČO: 44 054 840, v mene ktorej koná JUDr. Ladislav Ščury |
| 3 |
Peňažná pohľadávka - preplatok na dani z príjmu FO/2015; dlžník Finančné riaditeľstvo SR |
558,00 |
558,00 |
5,108 |
Uplatnenie pohľadávky - dobrovoľné plnenie |
|
| 4 |
Peňažná pohľadávka - príjem úpadcu v zmysle § 72 ods. 2 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, dlžník Nemocnica s poliklinikou Čadca |
2 002,61 |
2 002,61 |
18,331 |
Uplatnenie pohľadávky - dobrovoľné plnenie |
|
| 5 |
Peňažná pohľadávka - príjem úpadcu v zmysle § 72 ods. 2 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, dávka v nezamestnanosti, dlžník: Socialna poisťovňa so sídlom v BA |
1 779,60 |
1 779,60 |
16,289 |
Uplatnenie pohľadávky - dobrovoľné plnenie |
|
| 6 |
Peňažná pohľadávka - príjem úpadcu v zmysle § 72 ods. 2 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, dávka invalidného dôchodku, dlžník: Socialna poisťovňa so sídlom v BA |
944,88 |
944,88 |
8,649 |
Uplatnenie pohľadávky - dobrovoľné plnenie |
|
| 7 |
Peňažná pohľadávka - príjem úpadcu v zmysle § 72 ods. 2 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, nemocenská dávka; dlžník: Socialna poisťovňa so sídlom v BA |
455,96 |
455,96 |
4,174 |
Uplatnenie pohľadávky - dobrovoľné plnenie |
|
| |
|
|
|
|
|
|
| ∑ |
10 924,93 |
|
|
|
2. časť – sumarizácia pohľadávok proti podstate (vrátane predpokladaných do okamihu zrušenia konkurzu po splnení konečného rozvrhu) [§ 96 ods. 2 a 5 ZKR]
| Príloha č.2 - sumarizácia pohľadávok proti podstate (vrátane predpokladaných do okamihu zrušenia konkurzu po splnení konečného rozvrhu) |
| vedená v súlade s ustanovením § 47 vyhlášky Ministerstva spravodlivosti, ktorou sa vykonávajú niektoré ustanovenia zákona č. 7/2005 Z.z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov |
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| Úpadca: |
Zdenko Síkora v konkurze |
| Správca: |
Mgr. Richard Koiš, MBA |
| Spisová značka súdu: |
1K/23/2014 |
| Spisová značka správcu: |
1K/23/2014/S1300 |
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Uplatnené pohľadávky proti podstate |
| * VP - všeobecná podstata; OP - oddelená podstata |
| Poradie PPP |
Dátum doručenia |
Veriteľ (organizácia / subjekt) |
POHĽADÁVKA |
| Popis pohľadávky / Právny dôvod vzniku |
Čas vzniku pohľadávky |
Uplatnená výška pohľadávky |
Priradená výška pohľadávky |
Dátum uspokojenia |
Suma uspokojenia |
Majetková podstata * |
Dôvod priradenia |
| 1 |
priebežne |
ČSOB, a.s. |
bankové poplatky za vedenie účtu správy podstaty |
priebežne |
77,28 € |
77,28 € |
priebežne |
77,28 € |
VP |
§ 87 ods. 2 písm. c/ ZKR |
| 2 |
5.12.2014 |
Viera Síkorová |
výživné za obdobie od vyhlásenia konkurzu do 17.08.2018 na mal. Samuela Síkoru nar. 1.5.2005 (OS CA sp.zn. 14P/12/2010) |
5.12.2014 |
3 875,53 € |
3 875,53 € |
priebežne |
3 875,53 € |
VP |
§ 87 ods. 2 písm. d/ ZKR |
| 3 |
26.1.2015 |
Mgr. Richard Koiš, MBA |
výdavky správcu za 11/2014 do 01/2015 |
26.1.2015 |
51,91 € |
51,91 € |
26.1.2015 |
51,91 € |
VP |
§ 87 ods. 2 písm. c/ ZKR |
| 4 |
25.2.2015 |
Mgr. Richard Koiš, MBA |
paušálna odmena správcu za výkon funkcie do konania 1.SV |
25.2.2015 |
796,66 € |
796,66 € |
4.6.2015 |
796,66 € |
VP |
§ 87 ods. 2 písm. c/ ZKR |
| 5 |
31.5.2015 |
Mgr. Richard Koiš, MBA |
výdavky správcu za 01-05/2015 |
31.5.2015 |
10,20 € |
10,20 € |
24.6.2015 |
10,20 € |
VP |
§ 87 ods. 2 písm. c/ ZKR |
| 6 |
31.12.2015 |
Mgr. Richard Koiš, MBA |
výdavky správcu za 06-12/2015 |
31.12.2015 |
16,65 € |
16,65 € |
15.1.2016 |
16,65 € |
VP |
§ 87 ods. 2 písm. c/ ZKR |
| 7 |
30.4.2016 |
Mgr. Richard Koiš, MBA |
výdavky správcu za 01-04/2016 |
30.4.2016 |
17,00 € |
17,00 € |
25.6.2016 |
17,00 € |
VP |
§ 87 ods. 2 písm. c/ ZKR |
| 8 |
30.9.2016 |
Mgr. Richard Koiš, MBA |
výdavky správcu za 05-09/2016 |
30.9.2016 |
69,77 € |
69,77 € |
25.6.2016 |
69,77 € |
VP |
§ 87 ods. 2 písm. c/ ZKR |
| 9 |
15.8.2016 |
Finančné riaditeľstvo SR |
nedoplatok na dani z príjmu za rok 2015 (zlý výpočet daňového bonusu) |
15.8.2016 |
256,92 € |
256,92 € |
15.8.2016 |
256,92 € |
VP |
§ 87 ods. 2 písm. c/ ZKR |
| 10 |
26.10.2017 |
Ing. Pavol Raška |
znalecký posudok |
26.10.2017 |
300,00 € |
300,00 € |
26.10.2017 |
300,00 € |
VP |
§ 87 ods. 2 písm. c/ ZKR |
| 11 |
15.12.2017 |
Ing. Pavol Raška |
aktualizácia znaleckého posudku |
15.12.2017 |
50,00 € |
50,00 € |
15.12.2017 |
50,00 € |
VP |
§ 87 ods. 2 písm. c/ ZKR |
| 12 |
31.12.2017 |
Mgr. Richard Koiš, MBA |
výdavky správcu za 10-12/2016 + 2017 |
31.12.2017 |
61,67 € |
61,67 € |
15.1.2018 |
61,67 € |
VP |
§ 87 ods. 2 písm. c/ ZKR |
| 13 |
23.4.2018 |
Mgr. Richard Koiš, MBA |
výdavky správcu za I,II a III kolo dražby |
23.4.2018 |
654,30 € |
654,30 € |
23.4.2018 |
654,30 € |
VP |
§ 87 ods. 2 písm. c/ ZKR |
| 14 |
24.4.2018 |
Mgr. Richard Koiš, MBA |
výdavky správcu (poštovné) |
24.4.2018 |
24,00 € |
24,00 € |
24.4.2018 |
24,00 € |
VP |
§ 87 ods. 2 písm. c/ ZKR |
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Odmena správcu zo speňaženia a predpokladané pohľadávky proti podstate |
| Poradie PPP |
Dátum doručenia |
Veriteľ (organizácia / subjekt) |
ODMENA ZO SPEŇAŽENIA |
| speňaženie majetkovej položky |
Čas vzniku pohľadávky |
Uplatnená výška odmeny bez DPH |
Priradená výška odmeny bez DPH |
Dátum uspokojenia |
Celková suma uspokojenia s DPH |
Majetková podstata * |
Spôsbo výpočtu podľa vyhlášky |
| 15 |
|
Mgr. Richard Koiš, MBA |
Peňažná pohľadávka - nespotrebovaná časť preddavku na úhradu odmeny a výdavkov predbežného správcu; dlžník: OS Žilina |
schválenie návrhu konečného rozvrhu výťažku |
|
14,17 € |
schválenie návrhu konečného rozvrhu výťažku |
17,00 € |
VP |
§17 ods. 2 |
| 16 |
|
Mgr. Richard Koiš, MBA |
Nehnuteľné veci - stavba – rodinný dom so súpisným číslom 2398, postavený na parcele registra „C" KN č. 3042 – zastavané plochy a nádvoria o výmere 282 m2, ulica Rieka 2398, 022 01 Čadca, pozemok - parcela registra „C" KN č. 3042 – zastavané plochy a nádvoria o výmere 282 m2, pozemok - parcela registra „C" KN č. 3043 – záhrady o výmere 183 m2, všetko nehnuteľnosti v k. ú. Horelica, obec a okres Čadca, zapísané na LV č. 109 vedenom Okresným úradom Čadca, katastrálny odbor, v spoluvlastníckom podiele 1/4 |
|
273,41 € |
328,09 € |
VP |
§20 ods. 1 písm. b/ |
| 17 |
|
Mgr. Richard Koiš, MBA |
Peňažná pohľadávka - preplatok na dani z príjmu FO/2015; dlžník Finančné riaditeľstvo SR |
|
11,91 € |
14,29 € |
VP |
§17 ods. 2 |
| 18 |
|
Mgr. Richard Koiš, MBA |
Peňažná pohľadávka - príjem úpadcu v zmysle § 72 ods. 2 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, dlžník Nemocnica s poliklinikou Čadca |
|
42,74 € |
51,29 € |
VP |
§17 ods. 2 |
| 19 |
|
Mgr. Richard Koiš, MBA |
Peňažná pohľadávka - príjem úpadcu v zmysle § 72 ods. 2 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, dávka v nezamestnanosti, dlžník: Socialna poisťovňa so sídlom v BA |
|
37,98 € |
45,58 € |
VP |
§17 ods. 2 |
| 20 |
|
Mgr. Richard Koiš, MBA |
Peňažná pohľadávka - príjem úpadcu v zmysle § 72 ods. 2 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, dávka invalidného dôchodku, dlžník: Socialna poisťovňa so sídlom v BA |
|
20,17 € |
24,20 € |
VP |
§17 ods. 2 |
| 21 |
|
Mgr. Richard Koiš, MBA |
Peňažná pohľadávka - príjem úpadcu v zmysle § 72 ods. 2 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, nemocenská dávka; dlžník: Socialna poisťovňa so sídlom v BA |
|
9,73 € |
11,68 € |
VP |
§17 ods. 2 |
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Súdny poplatok za konkurzné konanie |
| 22 |
|
Okresný súd Žilina |
súdny poplatok za konkurzné konanie |
|
21,50 € |
21,50 € |
|
21,50 € |
VP |
zákon č. 71/1992 Zb., položka 5 písm. d/ sadzobníka |
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Poradie PPP |
Dátum doručenia |
Veriteľ (organizácia / subjekt) |
Ostatné predpokladané pohľadávky proti podstate do zrušenia konkurzu |
| Popis pohľadávky / Právny dôvod vzniku |
Čas vzniku pohľadávky |
Uplatnená výška pohľadávky |
Priradená výška pohľadávky |
Dátum uspokojenia |
Suma uspokojenia |
Majetková podstata * |
Dôvod priradenia |
| 23 |
|
ČSOB, a.s. |
poplatky za vedenie a zrušenie účtu správy podstaty |
|
40,00 € |
|
|
|
VP |
|
| 24 |
|
Viera Síkorová |
výživné za obdobie od vyhlásenia konkurzu do 17.08.2018 na mal. Samuela Síkoru nar. 1.5.2005 (OS CA sp.zn. 14P/12/2010) |
|
533,58 € |
|
|
|
VP |
|
| |
|
|
|
|
573,58 € |
|
|
|
|
|
3. časť – rozpočítanie pohľadávok proti podstate medzi jednotlivé majetkové položky
| Príloha č. 3 - rozpočítanie pohľadávok proti podstate medzi jednotlivé majetkové položky |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Súpisová zložka majetku podľa prílohy č. 1: |
Výťažok |
|
Poradové číslo pohľadávky proti podstate podľa prílohy č.2 |
|
Pomerná výška pohľadávok proti podstate k jednotlivým majetkovým položkám v EUR |
|
Výťažok zo speňaženia majetku v EUR [NETTO] |
|
Odmena správcu zo speňaženia [§13 a nasl. vyhlášky] bez DPH |
|
Spôsob výpočtu [vzhláška MSSR 665/2005 Z. z.] |
| |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
|
|
|
|
| Výťažok zo speňaženia majetku (VM) v EUR [BRUTTO] |
Podiel na celkovom výťažku v % |
|
Výška pohľadávky proti podstate priradená jednotlivým majetkovým položkám v EUR |
|
|
|
|
| 1 |
663,88 |
6,077 |
|
4,696 |
235,506 |
3,154 |
48,411 |
0,620 |
1,006 |
1,033 |
4,240 |
15,612 |
18,230 |
3,038 |
3,748 |
39,760 |
1,458 |
|
380,51 |
|
283,37 |
|
14,17 |
|
§17 ods. 2 |
| 2 |
4 520,00 |
41,373 |
|
31,973 |
1603,433 |
21,477 |
329,604 |
4,220 |
6,847 |
7,033 |
28,866 |
106,296 |
124,120 |
20,687 |
25,515 |
270,705 |
9,930 |
|
2590,71 |
|
1 929,29 |
|
273,41 |
|
§20 ods. 1 písm. c/ |
| 3 |
558,00 |
5,108 |
|
3,947 |
197,946 |
2,651 |
40,690 |
0,521 |
0,845 |
0,868 |
3,564 |
13,122 |
15,323 |
2,554 |
3,150 |
33,419 |
1,226 |
|
319,83 |
|
238,17 |
|
11,91 |
|
§17 ods. 2 |
| 4 |
2 002,61 |
18,331 |
|
14,166 |
710,410 |
9,515 |
146,033 |
1,870 |
3,034 |
3,116 |
12,789 |
47,095 |
54,992 |
9,165 |
11,305 |
119,937 |
4,399 |
|
1147,83 |
|
854,78 |
|
42,74 |
|
§17 ods. 2 |
| 5 |
1 779,60 |
16,289 |
|
12,588 |
631,299 |
8,456 |
129,771 |
1,662 |
2,696 |
2,769 |
11,365 |
41,851 |
48,868 |
8,145 |
10,046 |
106,581 |
3,909 |
|
1020,00 |
|
759,60 |
|
37,98 |
|
§17 ods. 2 |
| 6 |
944,88 |
8,649 |
|
6,684 |
335,188 |
4,490 |
68,902 |
0,882 |
1,431 |
1,470 |
6,034 |
22,221 |
25,947 |
4,324 |
5,334 |
56,589 |
2,076 |
|
541,57 |
|
403,31 |
|
20,17 |
|
§17 ods. 2 |
| 7 |
455,96 |
4,174 |
|
3,225 |
161,748 |
2,167 |
33,249 |
0,426 |
0,691 |
0,710 |
2,912 |
10,723 |
12,521 |
2,087 |
2,574 |
27,308 |
1,002 |
|
261,34 |
|
194,62 |
|
9,73 |
|
§17 ods. 2 |
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ∑ |
10 924,93 |
100,00 |
|
77,28 |
3875,53 |
51,91 |
796,66 |
10,20 |
16,55 |
17,00 |
69,77 |
256,92 |
300,00 |
50,00 |
61,67 |
654,30 |
24,00 |
|
6261,79 |
|
4 663,14 |
|
410,10 |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
Výťažok zo speňaženia majetku v EUR [BRUTTO]: |
10 924,93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
Vyplatené pohľadávky proti podstate: |
6 261,79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
Odmena správcu zo speňaženia s DPH: |
492,12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
Súdny poplatok: |
21,50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
Predpokladané pohľadávky proti podstate do zrušenia konkurzu: |
573,58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
Výsledná suma výťažku určená na uspokojenie nezabezpečených veriteľov v EUR: |
3 575,94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. časť – výpočet pomerného uspokojenia nezabezpečených veriteľov
| Príloha č.4 - výpočet pomerného uspokojenia nezabezpečených veriteľov |
| |
|
|
|
|
|
| P. č. |
Identifikácia veriteľa: |
Pohľadávky s výnimkou pohľadávok podľa § 95 ods. 2 a 3 ZKR |
Návrh uspokojenia |
| Prihlásené pohľadávky v EUR: |
Zistená suma pohľadávok v EUR určená na uspokojenie: |
Podiel na celkovej výške zistených pohľadávok v % pre účely speňaženia: |
Suma na uspokojenie v EUR: |
| 1 |
BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, so sídlom Paríž, Francúzsko, konajúci na území SR prostredníctvom BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, pzb, Karadžičova 2, 811 09 Bratislava |
1 740,50 |
1 740,50 |
7,74 |
276,89 |
| 2 |
INVEST-KAPITAL, a.s., so sídlom Hattalova 12/C, Bratislava, IČO: 35871334 |
13 272,33 |
13 272,33 |
59,05 |
2 111,48 |
| 3 |
Síkora Samuel, mal., bytom Okružná 2685, Čadca |
14,24 |
0,00 |
0,00 |
0,00 |
| 4 |
Slovenská sporiteľňa, a.s., so sídlom Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, IČO: 00151653 |
5 426,03 |
5 426,03 |
24,14 |
863,22 |
| 5 |
Všeobecná úverová banka, a.s., so sídlom Mlynské Nivy 1, Bratislava, IČO: 31320155 |
2 038,75 |
2 038,75 |
9,07 |
324,34 |
| |
|
|
|
|
|
| |
∑ |
22 491,85 |
22 477,61 |
100,00 |
3 575,94 |
| |
|
|
|
|
|
| Poznámka k výpočtom: |
| Podiel na celkovej výške zistených pohľadávok v % = |
uznaná pohľadávka x 100 |
|
| celková suma zistených pohľadávok |
|
| Výška uspokojenia v EUR = |
zistená suma pohľadávky x podiel na celkovej výške zistených pohľadávok v % |
Týmto podľa § 101 ods. 1 ZKR zároveň určujem lehotu 20 dní odo dňa zverejnenia návrhu konečného rozvrhu výťažku zo všeobecnej podstaty v Obchodnom vestníku na jeho schválenie.
V Ružomberku, dňa 13.11.2018
Mgr. Richard Koiš, MBA, správca
|