JUDr. Peter Kubik, Hlavná 48, Dunajská Streda, správca úpadcu Leon Stecher, narodený 06.11.1956, Martina Kollára 84, Čáry, týmto vyzýva každého záujemcu na predkladanie ponúk na odkúpenie motorového vozidla Citroen Berlingo 1,6 HDI líder, VF7GJ9HXC93458637, N1, strieborná metalíza svetlá, súpisová hodnota 1.000,- € (pozn. auto je nefunkčné). Predaj majetku sa uskutoční za najvyššiu ponuku, ktorá však nesmie byť nižšia ako 700,- € .
Lehota na predkladanie ponúk je 19.01.2018.
Ponuka záujemcu musí byť doručená osobne alebo poštou na adresu kancelárie správcu najneskôr v posledný deň lehoty na predkladanie ponúk. Ponuku možno zaslať aj elektronickou poštou na adresu kubik@judrkubik.sk.
Náležitosti ponuky: Záujemca je povinný predložiť svoju ponuku v zalepenej obálke s výrazným označením „Konkurz Leon Stecher, ponukové konanie - NEOTVÁRAŤ“. Záujemca je oprávnený do verejného ponukového konania predložiť len jednu ponuku. Záujemca nie je oprávnený do skončenia verejného ponukového konania predloženú ponuku meniť ani vziať späť. Ponuka musí mať minimálne nasledujúci obsah: nezameniteľné označenie záujemcu, označenie predmetu ponúkaného v ponukovom konaní, návrh ceny predmetu ponúkaného v konaní.
Vyhodnotenie ponúk: Na ponuku, ktorá nebola doručená správcovi na miesto predkladania ponúk alebo najneskôr posledný deň lehoty, sa neprihliada. Na ponuku, ktorá nie je označená spôsobom vyššie uvedeným sa neprihliada. Na ponuku, ktorá neobsahuje údaje vyššie uvedené sa neprihliada. Na ponuku, ktorá obsahuje nižšiu ponuku, než je dovolená sa neprihliada. Na viaceré ponuky toho istého záujemcu sa neprihliada. Správca v lehote 7 dní odo dňa uplynutia lehoty na predkladanie ponúk, ponuky vyhodnotí, pričom víťazom verejného ponukového konania sa stane ten záujemca, ktorý splnil všetky ponukové podmienky a zároveň ponúkol najvyššiu cenu na predmet ponuky. V prípade zhodnosti najvyšších ponúk správca vyzve záujemcov, ktorých ponuky sú zhodné, aby v lehote, ktorú určí, predložili novú zvýšenú ponuku. Správca je povinný vhodným spôsobom a v primeranej lehote informovať o výsledkoch vyhodnocovania ponúk všetkých záujemcov, ako aj veriteľský výbor a súd.
Správca je povinný bezodkladne po vyhodnotení ponúk vyzvať víťaza verejného ponukového konania na uzatvorenie kúpnej zmluvy a túto zmluvu v primeranej lehote uzatvoriť. V prípade, že záujemca bude vyhodnotený správcom ako víťaz a napriek tomu odmietne uzatvoriť kúpnu zmluvu, alebo kúpnu cenu neuhradí v plnom rozsahu včas podľa pokynu správcu, správca vyzve na uzatvorenie kúpnej zmluvy záujemcu, ktorý ponúkol druhú a potom tretieu najvyššiu kúpnu cenu; uvedené neplatí ak správca odmietol ponuku ako neprimerane nízku.
V Dunajskej Strede dňa 29.12.2017
JUDr. Peter Kubik, správca
|