Obchodný vestník
Detail

Stiahnuť podanie
  • Vestník č:
  • 11/2017
  • Kapitola:
  • Dražby
  • Podanie:
  • Oznámenie o opakovanej dobrovoľnej dražbe
  • Deň vydania:
  • 17.1.2017
  • Značka:
  • X000163
Platiť sa oplatí s.r.o.
Oznámenie o dražbe číslo pso 265/15
A. Označenie dražobníka
I. Obchodné meno/meno a priezvisko Platiť sa oplatí s.r.o.
II. Sídlo/bydlisko Košická5682108 Bratislava
a) Názov ulice/verejného priestranstva Košická
b) Orientačné/súpisné číslo 56
c) Názov obce Bratislava d) PSČ 82108
e) Štát Slovenská republika
III. Zapísaný Okresný súd Bratislava I , oddiel: Sro , vložka číslo: 66827/B
IV. IČO/ dátum narodenia 45684618
B. Označenie navrhovateľov
1. I. Obchodné meno/meno a priezvisko Ing. Imrich Krupička, značka správcu: S1178, správca konkurznej podstaty úpadcu: Lakotrade Slovakia, s.r.o. "v konkurze" , IČO: 36 020 966, so sídlom Hviezdoslavova 1020/8, 075 01 Trebišov.
II. Sídlo/bydlisko
a) Názov ulice/verejného priestranstva Mlynská
b) Orientačné/súpisné číslo 27
c) Názov obce Košice d) PSČ 04001
e) Štát Slovenská republika
IV. IČO/ dátum narodenia 13.06.1967
C. Miesto konania dražby Salónik 202, na 2. poschodí, Hotel DUKLA, Nám. Legionárov 2, 080 01 Prešov, okres Prešov, Prešovský kraj.
D. Dátum konania dražby 03. 02. 2017
E. Čas konania dražby 11:30 hod.
F. Kolo dražby 3. kolo
G. Predmet dražby

LV č.

Okresný úrad

Okres

Obec

Katastrálne územie

6303

Vranov nad Topľou

Vranov nad Topľou

Vranov nad Topľou

Vranov nad Topľou

Pozemky - parcely registra "C" evidované na katastrálnej mape:

Parcelné číslo

Druh pozemku

Výmera /m2/

Umiestnenie pozemku

2064 / 2

Záhrady

91

1 - Pozemok je umiestnený v zastavanom území obce

2088 / 15

Zastavané plochy a nádvoria

35

1 - Pozemok je umiestnený v zastavanom území obce

2088 / 21

Zastavané plochy a nádvoria

48

1 - Pozemok je umiestnený v zastavanom území obce

2088 / 22

Zastavané plochy a nádvoria

118

1 - Pozemok je umiestnený v zastavanom území obce

2088 / 27

Zastavané plochy a nádvoria

254

1 - Pozemok je umiestnený v zastavanom území obce

3702 / 8

Ostatné plochy

1748

2 - Pozemok je umiestnený mimo zastavaného územia obce

3829 / 3

Trvalé trávne porasty

75

2 - Pozemok je umiestnený mimo zastavaného územia obce

3840 / 626

Trvalé trávne porasty

3774

2 - Pozemok je umiestnený mimo zastavaného územia obce

3840 / 627

Trvalé trávne porasty

2718

2 - Pozemok je umiestnený mimo zastavaného územia obce

3840 / 628

Trvalé trávne porasty

1297

2 - Pozemok je umiestnený mimo zastavaného územia obce

3840 / 630

Zastavané plochy a nádvoria

997

2 - Pozemok je umiestnený mimo zastavaného územia obce

Spoluvlastnícky podiel v 1/1.

H. Opis predmetu dražby

Pozemky o celkovej výmere 11 155 m2 v meste Vranov nad Topľou. Pozemky sa nachádzajú na ulici Viničná v blízkosti lesného náučného chodníka "Bíla Hura". Pozemky sú prístupne po miestnej spevnenej komunikácii s možnosťou napojenia na verejné inžinierske siete, sú zarastené úletovými porastami (stromy, kríky). Pozemky sú určené na IBV. Prevažná časť pozemkov je svažitá a miestami podmáčaná.

CH. Opis stavu predmetu dražby – Viď opis predmetu dražby

Predmet dražby je v stave primeranom údržbe.

I. Práva a záväzky viaznuce na predmete dražby
Poznámka:
Poznamenáva sa: Oznámenie o vyhlásení konkurzu č. 30K/27/2014 S 1178 zo dňa 09.04.2015, ktoré vydal Ing. Imrich Krupička, Mlynská 27, 04001 Košice, P 215/2015-820/15
Poznamenáva sa: Oznámenie o dobrovoľnej dražbe č. DD PSO265/15 od spoločnosti Platiť sa oplati s.r.o., Bratislava, Košická 56, IČO: 45 684 618, zo dňa 23.02.2016, navrhovateľ - Ing.I.Krupička, správca konkurznej podstaty, P 109/2016 - 307/16 Kúpna zmluva č.Nz 2728/2005, č.sp.V 91/2005-103/05.
Oznámenie o opakovanej dobrovoľnej dražbe č.DD PSO265/15, P 354/2016 - 822/16.
Časť C: Ťarchy:
Na parc.KN-C č.2064/2 sa poznamenáva: Zriaďuje sa zákonné vecné bremeno v zmysle §151o Občianskeho zákonníka a §10 ods. 1) a 5) Zákona NR SR č.656/2004 Z.z. v prospech Východoslovenská distribučná, a.s., Mlynská 31, 042 91 Košice, IČO: 36 559 361 v rozsahu podľa GP č. 62/2009, č.sp.Z 1423/2010 - 724/10.
Vklad záložného práva v prospech Slovenskej sporiteľne, a.s., Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, IČO:00 151 653, podľa Zmluvy o zriadení záložného práva k nehnuteľnostiam a Mandátnej zmluvy č.155/AUOC/09-ZZ/3, č.sp.V 785/2009-458/09,222/12
Iné údaje:
GP č.114/2006, č.sp.Z 1413/2006-688/06.
Rozhod.ObLÚ Vranov n.T.č.sp.2007/339-1, č.sp.R 72/2007-468/07
J. Spôsob stanovenia ceny predmetu dražby
Číslo znaleckého posudku:
182/2016
Meno znalca:
Doboš Dionýz Ing.
Dátum vyhotovenia:
14.12.2016
Všeobecná cena odhadu:
144 000,00 EUR
K. Najnižšie podanie 72 000,00 EUR
L. Minimálne prihodenie 1 000,00 EUR
M. Dražobná zábezpeka a) výška 7 200,00 EUR
b) spôsob zloženia dražobnej zábezpeky Účastník dražby je povinný zložiť dražobníkovi alebo do notárskej úschovy dražobnú zábezpeku v peniazoch alebo vo forme bankovej záruky s preukázaním potvrdenia o úhrade týmto alebo zákonom povoleným spôsobom. Dražobnú zábezpeku nie je možné zložiť šekom ani platobnou kartou.
c) doklad preukazujúci zloženie dražobnej zábezpeky Výpis z bankového účtu o úhrade dražobnej zábezpeky v stanovenej výške v prospech účtu dražobníka, potvrdenie o vklade dražobnej zábezpeky v stanovenej výške na bankový účet dražobníka v hotovosti, príjmový pokladničný doklad vystavený dražobníkom, banková záruka, zápisnica o notárskej úschove.
d) lehota na zloženie dražobnej zábezpeky Lehota na zloženie dražobnej zábezpeky sa končí otvorením dražby.
e) vrátenie dražobnej zábezpeky Dražobník vráti účastníkovi dražby, ktorý predmet dražby nevydražil, dražobnú zábezpeku alebo listinu preukazujúcu vydanie bankovej záruky bez zbytočného odkladu po skončení dražby alebo po upustení od dražby. V prípade, že dôjde k zmareniu dražby, dražobná zábezpeka zložená vydražiteľom vrátane jej príslušenstva sa použije na úhradu nákladov zmarenej dražby. Ak sa koná opakovaná dražba, zúčtuje sa zostávajúca časť dražobnej zábezpeky zložená vydražiteľom, ktorý spôsobil zmarenie dražby, na náklady opakovanej dražby. Po úhrade nákladov zmarenej dražby a opakovanej dražby sa zostávajúca časť vráti vydražiteľovi, ktorý spôsobil zmarenie dražby. Vydražiteľ, ktorý spôsobil zmarenie dražby, je povinný na vyzvanie dražobníka uhradiť tú časť nákladov dražby, ktorú nepokrýva dražobná zábezpeka ním zložená. To platí aj pre náklady opakovanej dražby, konanej v dôsledku zmarenia predchádzajúcej dražby vydražiteľom.