| Okresný súd Prešov | |
| Spisová značka súdu: | 2K/22/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | MIRIMEX, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 43895123 |
| Adresa dlžníka: | 149, 06741 Chlmec, SVK |
| Sudca: | JUDr. Tomáš Novák |
| Správca: | Oravcová (S964) |
| IČO správcu: | 36166723 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 9.1.2026 |
| Dátum začatia procesu: | 24.2.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Phylissites Agrotrading s. r. o. |
| IČO: | 54892881 |
| Adresa: | Rázusova 49, 040 01 Košice - mestská časť Juh |
| ID oznamu: | 1095579 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Prešov (kód: 156) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 2K/22/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 04.05.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 2K/22/2025 S964 |
| Druh podania: | DOPLNENIE_SUPISU_ODDELENEJ_PODSTATY_O_NOVU_SUPISOVU_ZLOZKU_MAJETKU |
| JUDr. Jaroslava Oravcová, správca úpadcu : MIRIMEX,s.r.o. v konkurze, so sídlom 067 41 Chlmec 149, IČO: 43 895 123, v súlade s § 76 zák. č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácií a o zmene a doplnení niektorých zákonov, doplnil súpis majetku oddelenej podstaty o nižšie uvedené súpisové zložky. Zabezpečený veriteľ Slovenská sporiteľňa, a.s. so sídlom Tomáškova 48, 832 37 Bratislava- mestská časť Nové Mesto, IČO: 00151653, -zabezpečovacie právo vo vzťahu k pohľadávkam voči poddlžníkom v 1.poradí –Záložná zmluva NCRZP č. 190/CC/18-ZZ1 zo dňa 28.03.2016; -zabezpečovacie právo vo vzťahu k pohľadávkam voči Poddlžníkom v 2.poradí - Záložná zmluva NCRZP č. 190/CC/18-ZZ4 zo dňa 18.06.2020; Zabezpečená suma : 924516,40 EUR Zabezpečený veriteľ Slovenská sporiteľňa, a.s. so sídlom Tomáškova 48, 832 37 Bratislava- mestská časť Nové Mesto, IČO: 00151653, -zabezpečovacie právo vo vzťahu k pohľadávkam voči poddlžníkom v 1.poradí –Záložná zmluva NCRZP č. 190/CC/18-ZZ1 zo dňa 28.03.2016; -zabezpečovacie právo vo vzťahu k pohľadávkam voči Poddlžníkom v 2.poradí - Záložná zmluva NCRZP č. 190/CC/18-ZZ4 zo dňa 18.06.2020; Zabezpečená suma : 2216,68 EUR Súp.zložka Podstata Názov Právny dôvod vzniku pohľadávky Dlžník úpadcu Súpisová hodnota (EUR) Dátum zapísania Dôvod zapísania 24 Oddelená podstata ZV- SLSP,a.s. Pohľadávka č.1-aM Trading s.r.o. Neuhradená FA Č.20220140 aM Treding s.r.o.,Jánošíková 15A 010 01 Žilina IČO: 47533137 12 503,20 22.04.2026 §67 ods.1 písm.a) ZKR 25 Oddelená podstata ZV- SLSP,a.s Pohľadávka č.2-BEK Dvorianky,s.r.o. Neuhradená FA č.20220308 BEK Dvorianky, s.r.o., 184 07762 Dvorianky IČO:44999763 360,00 22.04.2026 §67 ods.1 písm.a) ZKR 26 Oddelená Podstata ZV- SLSP,a.s. Pohľadávka č.3 –BPS Kamenica Neuhradená FA Č.20220005 BPS Kamenic s.r.o. Palárikova 76,022 01 Čadca, IČO:52545938 1 620 22.04.2026 §67 ods.1 písm.a) ZKR 27 Oddelená podstata ZV- SLSP,a.s. Pohľadávka č.4-Calyx s.r.o. Neuhradená FA Č.20109 Calyx s.r.o. Rovníková 16 87102 Bratislava IČO:31664415 1 778,42 22.04.2026 §67 ods.1 písm.a) ZKR 28 Oddelená podstata ZV- SLSP,a.s. Pohľadávka č.5-CORN-TRANS I LIDIA JACEK TOKARCZYK Neuhradená FA č. 20220128 CORN-TRANS I LIDIA JACEK TOKARCZYK Ul.358 333 43 Rytro 1 477,60 22.04.2026 §67 ods.1 písm.a)ZKR 29 Oddelená podstata ZV- SLSP,a.s. Pohľadávka č.6-EKOPRODUKT Brusnica s.r.o. Neuhradená FA č.20136 EKOPRODUKT Brusnica s.r.o. 95,09031 Brusnica IČO:36479896 108,00 22.04.2026 §67 ods.1 písm.a)ZKR 30 Oddelená podstata ZV- SLSP,a.s. Pohľadávka č.7-Fedonyuk Mariya Borysivna Neuhradená FA č.20220094 Fedonyuk Mariya Borysivna PR-T Sobornosti Bud.38,KV.114 4 104,00 22.04.2026 §67 ods.1 písm.a)ZKR 31 Oddelená podstata ZV- SLSP,a.s. Pohľadávka č. 8- Fedonyuk Mariya Borysivna Neuhradená FA .20220096 Fedonyuk Mariya Borysivna PR-T Sobornosti Bud.38,KV.114 3 969,00 22.04.2026 §67 ods.1 písm.a)ZKR 32 Oddelená podstata ZV – SLSP,a.s. Pohľadávka č.9-GRUPA IŽWSCY SP. Z.O.O. Neuhradená FA č. 20210181 GRUPA IŽWSCY SP. Z.O.O. Ul.Starowiejska 113 38524 Besko 3 373,20 22.04.2026 §67 ods.1 písm.a) ZKR 33 Oddelená podstata ZV- SLSP,a.s. Pohľadávka č.10- GRUPA IŽWSCY SP. Z.O.O. Neuhradená FA č. 20210184 GRUPA IŽWSCY SP. Z.O.O. Ul.Starowiejska 113 38524 Besko 9 172,80 22.04.2026 §67 ods.1 písm.a) ZKR 34 Oddelená podstata ZV- SLSP,a.s Pohľadávka č.11-IMUNA PHARM,a.s. Neuhradená FA č.20220029 IMUNA PHARM,a.s. Jarková 269/17 082 22 Šarišské Michaľany IČO: 36473685 2 673,10 22.04.2026 §67 ods.1 písm.a) ZKR 35 Oddelená podstata ZV- SLSP,a.s Pohľadávka č.12 IMUNA PHARM,a.s Neuhradená FA č. 20220030 IMUNA PHARM,a.s. Jarková 269/17 082 22 Šarišské Michaľany IČO: 36473685 1 366,13 22.04.2026 §67 ods. 1 písm.a)ZKR 36 Oddelená podstata ZV- SLSP,a.s Pohľadávka č.13-MARIOL KM s.r.o. Neuhradená FA č. 20220282 MARIOL KM s.r.o. Družstevná 8 945 Komárno IČO:47239751 3 302,75 22.04.2026 §67 ods.1 písm.a)ZKR 37 Oddelená podstata ZV- SLSP,a.s. Pohľadávka č. 14- MARIOL KM s.r.o. Neuhradená FA č. 20220344 MARIOL KM s.r.o. Družstevná 8 945 Komárno IČO:47239751 7 284,60 22.04.2026 §67 ods.1 písm.a)ZKR 38 Oddelená podstata ZV- SLSP,a.s. Pohľadávka č. 15-SENÁT,s.r.o. Neuhradená FA č.20220307 SENÁT,s.r.o. Mlynská 4 979 01 Rimavská Sobora IČO:36036617 0,01 22.04.2026 §67 ods.1 písm.a)ZKR 39 Oddelená podstata ZV- SLSP,a.s Pohľadávka Č.16- SF AGRO,s.r.o. Neuhradená FA č. 20220307 SF AGRO,s.r.o. Pribinova 1 07501 Prešov IČO:54100020 13 978,00 22.04.2026 §67 ods.1 písm.a)ZKR 40 Oddelená podstata ZV- SLSP,a.s Pohľadávka Č.17- SF AGRO,s.r.o. Neuhradená FA č. 20220309 SF AGRO,s.r.o. Pribinova 1 07501 Prešov IČO:54100020 36 019,20 22.04.2026 §67 ods.1 písm.a)ZKR Spolu : 103 090,01 Vo Vranove n.T., dňa 29.04.2026 JUDr. Jaroslava Oravcová, správca |
|