| Okresný súd Prešov | |
| Spisová značka súdu: | 2K/19/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | JM group s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 52724735 |
| Adresa dlžníka: | Jesenná 2, 080 05 Prešov, SVK |
| Sudca: | JUDr. Tomáš Novák |
| Správca: | Michalíková (S786) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 1.10.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 31.1.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | KOVOMONT - PO, s.r.o. |
| IČO: | 36613061 |
| Adresa: | Košická 52/7489, 08001 Prešov |
| ID oznamu: | 1095573 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Prešov (kód: 156) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 2K/19/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 04.05.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 2K/19/2025 S786 |
| Druh podania: | Oznam o zvolaní schôdze veriteľov |
| Správca v konkurze dlžníka/úpadcu: JM group, s.r.o, Jesenná 2, 080 05 Prešov, IČO: 52 724 735 – vyhlásenom uznesením Okresného súdu Prešov sp.zn. 2K/19/2025 zo dňa 29.1.2026 – zverejneným v IS Replik 31.1.2026, v zmysle § 34 ods. 1 Zákona o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov č.7/2005 Z.z. v znení neskorších predpisov /ďalej len ZKR/ týmto zvoláva Prvú schôdzu veriteľov, ktorá sa uskutočni v zmysle § 35 ZKR dňa 20.05.2026 o 13 00 hod. na adrese: Masarykova 16 Prešov, v priestoroch správcovskej kancelárie – na I. poschodí vľavo, s nasledovným programom: 1. Prezentácia, 2. Otvorenie schôdze, 3. Informácia správcom o stave konkurzného konania , 4. Voľba veriteľského výboru /§ 37 ZKR/, 5. Rozhodovanie o výmene správcu /§ 36 ZKR/, 6. Záver. Správca súčasne v zmysle § 38 ods. 1 ZKR zvoláva Prvé zasadnutie veriteľského výboru, ktoré sa uskutoční bezodkladne po skončení prvej schôdze veriteľov. |
|