| Okresný súd Trnava | |
| Spisová značka súdu: | 23K/8/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | FE-NIK SV s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 51705044 |
| Adresa dlžníka: | Hlavná 979/23, 92401 Galanta, SVK |
| Sudca: | JUDr. Jana Wilková |
| Správca: | Bilský (S1477) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 5.11.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 14.2.2026 |
| ID oznamu: | 1095563 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Trnava (kód: 110) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 23K/8/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 04.05.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 23K/8/2025 S1477 |
| Druh podania: | UKONCENIE_PRIESKUMU_POHLADAVOK |
| Správca ukončil prieskum pohľadávok | |