| Mestský súd Košice | |
| Spisová značka súdu: | 72K/3/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Josip trans s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 52758940 |
| Adresa dlžníka: | Polárna 18, 040 12 Košice - mestská časť Nad jazerom, SVK |
| Sudca: | JUDr. Jaroslav Skyba |
| Správca: | Radačovský (S832) |
| IČO správcu: | 35553961 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 7.5.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Josip trans s. r. o. |
| IČO: | 52758940 |
| Adresa: | Polárna 18, 040 12 Košice - mestská časť Nad jazerom |
| ID oznamu: | 1095560 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Košice (kód: 148) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 72K/3/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 04.05.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 72K/3/2025 S832 |
| Druh podania: | OZNAM_O_ZRUSENI_KONKURZU_Z_DOVODU_ZE_KONKURZNA_PODSTATA_NEPOKRYJE_NAKLADY_KONKURZU |
| JUDr. Marek Radačovský, správca majetku úpadcu Josip trans s. r. o., so sídlom: Polárna 18, 040 12 Košice – mestská časť Nad jazerom, IČO: 52 758 940, konkurzné konanie vedené na Mestskom súde Košice pod sp. zn.: 43K/16/2024, týmto v súlade s ustanovením § 167v odsek 1 Zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej aj „ZKR“) oznamuje, že konkurzná podstata v uvedenej veci nepokryje náklady konkurzu. Oznámením v insolvenčnom registri sa konkurz končí. JUDr. Marek Radačovský, správca |
|