| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 81K/71/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Marta Takácsová |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 25.3.1966 |
| Adresa dlžníka: | Veterná 961/1, 90045 Malinovo, SVK |
| Sudca: | Mgr. Vladimíra Roštárová |
| Správca: | DRM Recovery, k. s. (S2122) |
| IČO správcu: | 56848609 |
| Dátum začatia konania: | 1.1.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 17.9.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Meno a priezvisko: | Peter Slezák |
| Dátum narodenia: | 23.3.1977 |
| Adresa: | Vysoká 4277/12, 81106 Bratislava-Staré Mesto |
| ID oznamu: | 1095488 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 81K/71/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 04.05.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 81K/71/2024 S2122 |
| Druh podania: | Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru |
| Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru DRM Recovery, k. s., so sídlom Zámocká 6873/14, 811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, IČO: 56 848 609, zn. správcu S 2122 ako správca dlžníka Marta Takácsová, nar. 25.03.1966, trvale bytom: Veterná 961/1, 900 45 Malinovo, v konkurznej veci vedenej pred Mestským súdom Bratislava III, pod sp. zn. 81K/71/2024, týmto zverejňuje zápisnicu zo zasadnutia veriteľského výboru. Predmetná zápisnica tvorí prílohu tohto oznamu. DRM Recovery, k. s. správca Milena Nosková, komplementár |
|